за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE React Gato
NIKE React Gato
NIKE React Gato
NIKE React Gato
NIKE React Gato
NIKE React Gato
NIKE React Gato
NIKE React Gato
NIKE React Gato
NIKE React Gato
Код на производ: CT0550-800
NIKE

NIKE React Gato

Код на производ: CT0550-800
Машките патики фудбал Nike React Gato носат ново ниво на контрола и удобност на теренот. Флексибилните гумени влошки допираат речиси до самото стапало, за да го подобрат чувството и рефлексите на вашите стапала. Технологијата Flyknit во комбинација со издржлив материјал обезбедува контурен горен дел за да обезбеди прецизен допир при големи брзини. Целосното подножје од пена Nike React обезбедува враќање на енергијата за да ве одржува во движење, додека зајакнатата лента на прстите додава издржливост. Машките фудбалски патики Nike React Gato се направени за вашите најдобри перформанси. Спецификација: Машки патики за фудбал Плиток профил Врвки Flyknit горна технологија Среден ѓон од пена Nike React Наменети за играње на затворени површини.
8.790 ДЕН
8.790 ДЕН
8.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 12 46 30
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Машките патики фудбал Nike React Gato носат ново ниво на контрола и удобност на теренот. Флексибилните гумени влошки допираат речиси до самото стапало, за да го подобрат чувството и рефлексите на вашите стапала. Технологијата Flyknit во комбинација со издржлив материјал обезбедува контурен горен дел за да обезбеди прецизен допир при големи брзини. Целосното подножје од пена Nike React обезбедува враќање на енергијата за да ве одржува во движење, додека зајакнатата лента на прстите додава издржливост. Машките фудбалски патики Nike React Gato се направени за вашите најдобри перформанси.
Спецификација:

 • Машки патики за фудбал
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Flyknit горна технологија
 • Среден ѓон од пена Nike React
 • Наменети за играње на затворени површини

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DC0765-570
  5.390 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE React Gato
  Патики
  NIKE React Gato