за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR UA HOVR MACHINA 3 STORM
UNDER ARMOUR UA HOVR MACHINA 3 STORM
UNDER ARMOUR UA HOVR MACHINA 3 STORM
UNDER ARMOUR UA HOVR MACHINA 3 STORM
UNDER ARMOUR UA HOVR MACHINA 3 STORM
UNDER ARMOUR UA HOVR MACHINA 3 STORM
UNDER ARMOUR UA HOVR MACHINA 3 STORM
UNDER ARMOUR UA HOVR MACHINA 3 STORM
Код на производ: 3025797-001
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR UA HOVR MACHINA 3 STORM

Код на производ: 3025797-001
11.590 ДЕН
11.590 ДЕН
11.590 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 8.5 42 26.5
  • 9 42.5 27
  • 9.5 43 27.5
  • 10 44 28
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
UNDER ARMOUR UNDER ARMOUR UA HOVR MACHINA 3 STORM
Патики
UNDER ARMOUR UNDER ARMOUR UA HOVR MACHINA 3 STORM