за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR HOVR Infinite 4
UNDER ARMOUR HOVR Infinite 4
UNDER ARMOUR HOVR Infinite 4
UNDER ARMOUR HOVR Infinite 4
UNDER ARMOUR HOVR Infinite 4
UNDER ARMOUR HOVR Infinite 4
Код на производ: 3024905-700
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR HOVR Infinite 4

Код на производ: 3024905-700
UNDER ARMOR HOVR Infinite 4 се женски патики за трчање со одлични перформанси за трчање, кои ќе ви помогнат да ги поместите границите на вашиот личен рекорд. Зголемете го чекорот со овие патики и бидете најдобрата верзија од себе на патеката. Инженерскиот мрежест горен дел е исклучително лесен и прозрачен, со стратешка поддршка каде што ви треба. Респонзивното UA HOVR™ амортизирање обезбедува супериорно амортизирање и ја враќа енергијата на вашите стапала. Патиките се со плиток профил со класични врвки и логото UNDER ARMOR. Анатомски поставени, длабоки жлебови за свиткување нудат соодветна флексибилност во клучните области. Спецификација: Женски патики за трчање Инженерски мрежест горен дел Плиток профил Врвки Лого на UNDER ARMOR Длабоки флексибилни жлебови UA HOVR™ перниче.
9.290 ДЕН
9.290 ДЕН
7.432 ДЕН
Заштеда: 1.858 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

UNDER ARMOR HOVR Infinite 4 се женски патики за трчање со одлични перформанси за трчање, кои ќе ви помогнат да ги поместите границите на вашиот личен рекорд. Зголемете го чекорот со овие патики и бидете најдобрата верзија од себе на патеката. Инженерскиот мрежест горен дел е исклучително лесен и прозрачен, со стратешка поддршка каде што ви треба. Респонзивното UA HOVR™ амортизирање обезбедува супериорно амортизирање и ја враќа енергијата на вашите стапала. Патиките се со плиток профил со класични врвки и логото UNDER ARMOR. Анатомски поставени, длабоки жлебови за свиткување нудат соодветна флексибилност во клучните области. Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Инженерски мрежест горен дел
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Лого на UNDER ARMOR
 • Длабоки флексибилни жлебови
 • UA HOVR™ перниче

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  UNDER ARMOUR HOVR Infinite 4
  Патики
  UNDER ARMOUR HOVR Infinite 4