за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
CHAMPION PADEN MID 2
CHAMPION PADEN MID 2
CHAMPION PADEN MID 2
CHAMPION PADEN MID 2
CHAMPION PADEN MID 2
CHAMPION PADEN MID 2
CHAMPION PADEN MID 2
CHAMPION PADEN MID 2
CHAMPION PADEN MID 2
CHAMPION PADEN MID 2
Код на производ: CHF233M112-62
CHAMPION

CHAMPION PADEN MID 2

Код на производ: CHF233M112-62
5.790 ДЕН
5.790 ДЕН
4.921 ДЕН
Заштеда: 869 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 41 41 26.5
  • 42 42 27
  • 43 43 28
  • 44 44 28.5
  • 45 45 29
  • 46 46 29.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Кондури
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Во моментов нема коментари

Слични производи

CHAMPION CHAMPION PADEN MID 2
Кондури
CHAMPION CHAMPION PADEN MID 2