за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR UA HOVR TURBULENCE
UNDER ARMOUR UA HOVR TURBULENCE
UNDER ARMOUR UA HOVR TURBULENCE
UNDER ARMOUR UA HOVR TURBULENCE
UNDER ARMOUR UA HOVR TURBULENCE
UNDER ARMOUR UA HOVR TURBULENCE
UNDER ARMOUR UA HOVR TURBULENCE
UNDER ARMOUR UA HOVR TURBULENCE
Код на производ: 3025419-601
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR UA HOVR TURBULENCE

Код на производ: 3025419-601
6.890 ДЕН
6.890 ДЕН
6.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 9 42.5 27
  • 9.5 43 27.5
  • 10 44 28
  • 11.5 45.5 29.5
  • 12 46 30
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
UNDER ARMOUR UNDER ARMOUR UA HOVR TURBULENCE
Патики
UNDER ARMOUR UNDER ARMOUR UA HOVR TURBULENCE