за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
ASICS Gel-Lyte V
ASICS Gel-Lyte V
ASICS Gel-Lyte V
ASICS Gel-Lyte V
ASICS Gel-Lyte V
ASICS Gel-Lyte V
ASICS Gel-Lyte V
ASICS Gel-Lyte V
ASICS Gel-Lyte V
ASICS Gel-Lyte V
ASICS Gel-Lyte V
ASICS Gel-Lyte V
Код на производ: 1201A822-100
ASICS

ASICS Gel-Lyte V

Код на производ: 1201A822-100
Машките патики ASICS GEL-LYTE V повторно се појавуваат со својата оригинална форма и додатоци кои беа претставени во раните деведесетти. Овој пат тие доаѓаат како дел од колекцијата Spring in Japan, која црпи инспирација од цвеќињата кои цветаат во текот на пролетта во Јапонија. Клучна компонента на машките патики ASICS GEL-LYTE V е препознатливата GEL® технологија во средниот ѓон, која обезбедува одлична апсорпција на удари и целодневна удобност. Горниот дел е изработен од нубук кожа со перфорации на предната страна, што обезбедува издржливост и прозрачност за цел ден. Спецификација: Машки lifestyle патики Плиток профил Врвки GEL® технологија во средниот ѓон.
9.890 ДЕН
9.890 ДЕН
7.912 ДЕН
Заштеда: 1.978 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 28.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Машките патики ASICS GEL-LYTE V повторно се појавуваат со својата оригинална форма и додатоци кои беа претставени во раните деведесетти. Овој пат тие доаѓаат како дел од колекцијата Spring in Japan, која црпи инспирација од цвеќињата кои цветаат во текот на пролетта во Јапонија. Клучна компонента на машките патики ASICS GEL-LYTE V е препознатливата GEL® технологија во средниот ѓон, која обезбедува одлична апсорпција на удари и целодневна удобност. Горниот дел е изработен од нубук кожа со перфорации на предната страна, што обезбедува издржливост и прозрачност за цел ден.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • GEL® технологија во средниот ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1201A584-021
  10.590 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики 1201A476-113
  6.392 ДЕН
  Заштеда 20%
  7.990 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики 1201A867-010
  8.952 ДЕН
  Заштеда 20%
  11.190 ДЕН
  Додај во кошничка
  ASICS Gel-Lyte V
  Патики
  ASICS Gel-Lyte V