за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR HOVR Machina 3 Storm
UNDER ARMOUR HOVR Machina 3 Storm
UNDER ARMOUR HOVR Machina 3 Storm
UNDER ARMOUR HOVR Machina 3 Storm
UNDER ARMOUR HOVR Machina 3 Storm
UNDER ARMOUR HOVR Machina 3 Storm
UNDER ARMOUR HOVR Machina 3 Storm
UNDER ARMOUR HOVR Machina 3 Storm
UNDER ARMOUR HOVR Machina 3 Storm
UNDER ARMOUR HOVR Machina 3 Storm
Код на производ: 3025799-002
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR HOVR Machina 3 Storm

Код на производ: 3025799-002
Under Armour Hovr Machina 3 Storm се женски патики за трчање кои се совршено лесни и удобни. Идеални се за долги и дневни трчања на дожд со водоотпорен горен дел и рефлектирачки детали. Аеродинамичниот дизајн на петицата е одговорен за поддршка на стапалото, без вишок слоеви и гломазност. Патиките се со плиток профил со класични врвки и јазиче за јазик. Горниот дел обработен со технологијата UA Storm ја одбива водата без да го жртвува дишењето. Перницата UA HOVR™ го намалува ударот, ја враќа енергијата и помага за понатамошен напредок, а комбинацијата на материјали од кои е направен ѓонот е одговорна за издржливоста и леснотијата на слетување. Спецификација: Женски патики за трчање UA Storm технологија UA HOVR™ перниче Врвки Плиток профил Лого на UA.
10.790 ДЕН
10.790 ДЕН
10.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Under Armour Hovr Machina 3 Storm се женски патики за трчање кои се совршено лесни и удобни. Идеални се за долги и дневни трчања на дожд со водоотпорен горен дел и рефлектирачки детали. Аеродинамичниот дизајн на петицата е одговорен за поддршка на стапалото, без вишок слоеви и гломазност. Патиките се со плиток профил со класични врвки и јазиче за јазик. Горниот дел обработен со технологијата UA Storm ја одбива водата без да го жртвува дишењето. Перницата UA HOVR™ го намалува ударот, ја враќа енергијата и помага за понатамошен напредок, а комбинацијата на материјали од кои е направен ѓонот е одговорна за издржливоста и леснотијата на слетување.
Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • UA Storm технологија
 • UA HOVR™ перниче
 • Врвки
 • Плиток профил
 • Лого на UA

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  UNDER ARMOUR HOVR Machina 3 Storm
  Патики
  UNDER ARMOUR HOVR Machina 3 Storm