за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR HOVR Omnia
UNDER ARMOUR HOVR Omnia
UNDER ARMOUR HOVR Omnia
UNDER ARMOUR HOVR Omnia
UNDER ARMOUR HOVR Omnia
UNDER ARMOUR HOVR Omnia
Код на производ: 3025054-500
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR HOVR Omnia

Код на производ: 3025054-500
Under Armour HOVR OMNIA се женски патики за тренинг. Направени се специјално за женско стапало со мрежест горен дел кој дише и стратешка поддршка. Средниот ѓон за амортизирање UA HOVR™ го амортизира ударот, враќа енергија и ве придвижува напред. Обликуваниот четвртина панел и внатрешна лента за зголемена странична и медијална стабилност за време на сите ваши тренинзи. Патиките се со плиток профил со класична врвка и јазиче на петицата. Издржливиот гумен надворешен ѓон обезбедува флексибилност за прилепување каде што ви е најпотребна Спецификација: Женски патики за тренинг Плиток профил Врвки Гумен ѓон UA HOVR технологија Јазиче за пета.
7.290 ДЕН
7.290 ДЕН
5.832 ДЕН
Заштеда: 1.458 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Under Armour HOVR OMNIA се женски патики за тренинг. Направени се специјално за женско стапало со мрежест горен дел кој дише и стратешка поддршка. Средниот ѓон за амортизирање UA HOVR™ го амортизира ударот, враќа енергија и ве придвижува напред. Обликуваниот четвртина панел и внатрешна лента за зголемена странична и медијална стабилност за време на сите ваши тренинзи. Патиките се со плиток профил со класична врвка и јазиче на петицата. Издржливиот гумен надворешен ѓон обезбедува флексибилност за прилепување каде што ви е најпотребна Спецификација:

 • Женски патики за тренинг
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Гумен ѓон
 • UA HOVR технологија
 • Јазиче за пета

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  UNDER ARMOUR HOVR Omnia
  Патики
  UNDER ARMOUR HOVR Omnia