за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR UA HOVR SONIC 6-WHT
UNDER ARMOUR UA HOVR SONIC 6-WHT
UNDER ARMOUR UA HOVR SONIC 6-WHT
UNDER ARMOUR UA HOVR SONIC 6-WHT
UNDER ARMOUR UA HOVR SONIC 6-WHT
UNDER ARMOUR UA HOVR SONIC 6-WHT
UNDER ARMOUR UA HOVR SONIC 6-WHT
UNDER ARMOUR UA HOVR SONIC 6-WHT
Код на производ: 3026121-102
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR UA HOVR SONIC 6-WHT

Код на производ: 3026121-102
7.990 ДЕН
7.990 ДЕН
5.593 ДЕН
Заштеда: 2.397 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 8.5 42 26.5
  • 11 45 29
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Во моментов нема коментари

Слични производи

UNDER ARMOUR UNDER ARMOUR UA HOVR SONIC 6-WHT
Патики
UNDER ARMOUR UNDER ARMOUR UA HOVR SONIC 6-WHT