за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
PUMA RS-X
PUMA RS-X
PUMA RS-X
PUMA RS-X
PUMA RS-X
PUMA RS-X
PUMA RS-X
PUMA RS-X
PUMA RS-X
PUMA RS-X
Код на производ: 390776-03
PUMA

PUMA RS-X

Код на производ: 390776-03
PUMA RS-X се машки lifestyle патики со модерен дизајн. Ретро силуетата на овие патики се враќа со прогресивни естетски и аголни детали, надополнети со прекривки од нубук и велур. Патиките се со плиток профил со класични врвки.Лесниот среден ѓон обезбедува одлично амортизирање и обезбедува пријатност и удобност што ја заслужувате. Логото на Puma јасно покажува на кој светски познат спортски бренд му верувате, а јазичето со јазикот и петицата го поедноставуваат ставањето и соблекувањето. Флексибилниот гумен ѓон обезбедува одлично држење и го продолжува животниот век на овие патики. Овие патики се синоним за стил кој им пркоси на границите. Спецификација: Машки lifestyle патики Класично врвкање Плиток профил Лого на PUMA Јазик и јазиче за пети Гумен ѓон.
8.190 ДЕН
8.190 ДЕН
5.733 ДЕН
Заштеда: 2.457 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 42 42
 • 45 45
 • 46 46
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

PUMA RS-X се машки lifestyle патики со модерен дизајн. Ретро силуетата на овие патики се враќа со прогресивни естетски и аголни детали, надополнети со прекривки од нубук и велур. Патиките се со плиток профил со класични врвки.Лесниот среден ѓон обезбедува одлично амортизирање и обезбедува пријатност и удобност што ја заслужувате. Логото на Puma јасно покажува на кој светски познат спортски бренд му верувате, а јазичето со јазикот и петицата го поедноставуваат ставањето и соблекувањето. Флексибилниот гумен ѓон обезбедува одлично држење и го продолжува животниот век на овие патики. Овие патики се синоним за стил кој им пркоси на границите.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Класично врвкање
 • Плиток профил
 • Лого на PUMA
 • Јазик и јазиче за пети
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  PUMA RS-X
  Патики
  PUMA RS-X