за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR UA HOVR Rise 4
UNDER ARMOUR UA HOVR Rise 4
UNDER ARMOUR UA HOVR Rise 4
UNDER ARMOUR UA HOVR Rise 4
UNDER ARMOUR UA HOVR Rise 4
UNDER ARMOUR UA HOVR Rise 4
Код на производ: 3025565-500
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR UA HOVR Rise 4

Код на производ: 3025565-500
Under Armour HOVR Rise 4 се машки патики за тренинг со одлични перформанси и добар изглед. Стабилни, универзални патики кои можете да ги користите за секој тренинг или прошетка. Лесниот 3D печатен мрежест горен дел е отпорен на триење, издржлив е и прозрачен, исто така обезбедува добра вентилација и ги одржува вашите стапала суви и свежи. Технологијата EVA во малку поцврстиот среден ѓон обезбедува врвна удобност и пријатност што ќе ви се допадне. Конструкцијата на самите патики е растеглива, што го олеснува нивното облекување и соблекување. Надворешниот ремен овозможува фиксирање на стапалото со што се намалува можноста за повреда. Неверојатната амортизација UA HOVR™ што враќа енергија ја исполнува флексибилната стабилност на нашиот ѓон UA Tribase™, кој го максимизира контактот со земјата, промовира природно движење и обезбедува флексибилност за држење за време на активност. Целосно гумениот ѓон го продолжува животниот век на овие патики и со своето прилепување на површините дава сигурност на вашиот чекор. Ќе одржува одличен контакт со земјата дури и при брзи промени на правецот за време на тренингот на отворено. За сите вас кои ги барате најдобрите перформанси, овие машки патики за тренинг Under Armour HOVR Rise 4 се совршен избор. Спецификација: Машки патики Плиток профил Врвки Ѓон UA Tribase Лого на Under Armour Растеглив горен дел Гумен ѓон.
7.890 ДЕН
7.890 ДЕН
6.312 ДЕН
Заштеда: 1.578 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Under Armour HOVR Rise 4 се машки патики за тренинг со одлични перформанси и добар изглед. Стабилни, универзални патики кои можете да ги користите за секој тренинг или прошетка. Лесниот 3D печатен мрежест горен дел е отпорен на триење, издржлив е и прозрачен, исто така обезбедува добра вентилација и ги одржува вашите стапала суви и свежи. Технологијата EVA во малку поцврстиот среден ѓон обезбедува врвна удобност и пријатност што ќе ви се допадне. Конструкцијата на самите патики е растеглива, што го олеснува нивното облекување и соблекување. Надворешниот ремен овозможува фиксирање на стапалото со што се намалува можноста за повреда. Неверојатната амортизација UA HOVR™ што враќа енергија ја исполнува флексибилната стабилност на нашиот ѓон UA Tribase™, кој го максимизира контактот со земјата, промовира природно движење и обезбедува флексибилност за држење за време на активност. Целосно гумениот ѓон го продолжува животниот век на овие патики и со своето прилепување на површините дава сигурност на вашиот чекор. Ќе одржува одличен контакт со земјата дури и при брзи промени на правецот за време на тренингот на отворено. За сите вас кои ги барате најдобрите перформанси, овие машки патики за тренинг Under Armour HOVR Rise 4 се совршен избор.
Спецификација:

 • Машки патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Ѓон UA Tribase
 • Лого на Under Armour
 • Растеглив горен дел
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 3025520-001
  8.232 ДЕН
  Заштеда 20%
  10.290 ДЕН
  Додај во кошничка
  UNDER ARMOUR UA HOVR Rise 4
  Патики
  UNDER ARMOUR UA HOVR Rise 4