за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR UA HOVR Infinite 4
UNDER ARMOUR UA HOVR Infinite 4
UNDER ARMOUR UA HOVR Infinite 4
UNDER ARMOUR UA HOVR Infinite 4
UNDER ARMOUR UA HOVR Infinite 4
UNDER ARMOUR UA HOVR Infinite 4
UNDER ARMOUR UA HOVR Infinite 4
UNDER ARMOUR UA HOVR Infinite 4
UNDER ARMOUR UA HOVR Infinite 4
UNDER ARMOUR UA HOVR Infinite 4
Код на производ: 3024897-302
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR UA HOVR Infinite 4

Код на производ: 3024897-302
Under Armour HOVR™ Infinite 4 се машки патики за трчање. Го задржавме доверливото чувство што го сакавте на претходните модели на Infinite, но го поедноставивме горниот дел, го сменивме амортизирањето UA HOVR™ и го редизајниравме ѓонот, давајќи ви полесни, помеки и поиздржливи патики за секојдневно трчање. Нивниот мрежест горен дел е неверојатно лесен и прозрачен со стратешки поставена потпора онаму каде што ви е најпотребно. 3D обликуваната влошка ви носи целосна удобност уште од првиот чекор. Средниот ѓон за амортизирање UA HOVR™ го амортизира ударот, враќа енергија и ве придвижува напред. Анатомски поставените длабоки жлебови ви даваат флексибилност во клучните области, додека јаглеродните гумени жлебови под петицата обезбедуваат совршено вклопување и носат издржливост на областите кои се најмногу изложени на абење. Спецификација: Машки патики за трчање Плиток профил Врвки Мрежест горен дел Среден ѓон UA HOVR™ 3D обликувана влошка Навалување: 8мм.
9.690 ДЕН
9.690 ДЕН
5.814 ДЕН
Заштеда: 3.876 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Under Armour HOVR™ Infinite 4 се машки патики за трчање. Го задржавме доверливото чувство што го сакавте на претходните модели на Infinite, но го поедноставивме горниот дел, го сменивме амортизирањето UA HOVR™ и го редизајниравме ѓонот, давајќи ви полесни, помеки и поиздржливи патики за секојдневно трчање. Нивниот мрежест горен дел е неверојатно лесен и прозрачен со стратешки поставена потпора онаму каде што ви е најпотребно. 3D обликуваната влошка ви носи целосна удобност уште од првиот чекор. Средниот ѓон за амортизирање UA HOVR™ го амортизира ударот, враќа енергија и ве придвижува напред. Анатомски поставените длабоки жлебови ви даваат флексибилност во клучните области, додека јаглеродните гумени жлебови под петицата обезбедуваат совршено вклопување и носат издржливост на областите кои се најмногу изложени на абење.
Спецификација:

 • Машки патики за трчање
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Мрежест горен дел
 • Среден ѓон UA HOVR™
 • 3D обликувана влошка
 • Навалување: 8мм

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  UNDER ARMOUR UA HOVR Infinite 4
  Патики
  UNDER ARMOUR UA HOVR Infinite 4