за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas MIDCITY MID
adidas MIDCITY MID
adidas MIDCITY MID
adidas MIDCITY MID
adidas MIDCITY MID
adidas MIDCITY MID
adidas MIDCITY MID
adidas MIDCITY MID
adidas MIDCITY MID
adidas MIDCITY MID
Код на производ: ID5402
adidas

adidas MIDCITY MID

Код на производ: ID5402
Код на производителот: NJM39
adidas MIDCITY MID се машки патики кои се безвременска класика. Нема училиште како старата школа. Вклучете го тој ретро дух во овие adidas патики. Силуетата им оддава почит на претходните епохи на фанк и оригиналност. Новите бои и ажурираните материјали им даваат на овие патики доза на важност. Трите ленти го повикуваат тоа безвременско наследство - од вас зависи како ќе ги стилизирате. Направени од низа рециклирани материјали, овој производ има најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Машки патики - lifestyle Направени од најмалку 50% рециклирана содржина.
6.088 ДЕН
6.088 ДЕН
6.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas MIDCITY MID се машки патики кои се безвременска класика. Нема училиште како старата школа. Вклучете го тој ретро дух во овие adidas патики. Силуетата им оддава почит на претходните епохи на фанк и оригиналност. Новите бои и ажурираните материјали им даваат на овие патики доза на важност. Трите ленти го повикуваат тоа безвременско наследство - од вас зависи како ќе ги стилизирате. Направени од низа рециклирани материјали, овој производ има најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Машки патики - lifestyle
 • Направени од најмалку 50% рециклирана содржина

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  adidas MIDCITY MID
  Патики
  adidas MIDCITY MID