за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
PUMA RS-X Candy
PUMA RS-X Candy
PUMA RS-X Candy
PUMA RS-X Candy
PUMA RS-X Candy
PUMA RS-X Candy
PUMA RS-X Candy
PUMA RS-X Candy
PUMA RS-X Candy
PUMA RS-X Candy
Код на производ: 390647-01
PUMA

PUMA RS-X Candy

Код на производ: 390647-01
Puma RS-X Candy се женски lifestyle патики кои комбинираат ретро стил со футуристички елементи. Моделот носи иновативен дизајн инспириран од технолошкиот напредок и урбаната култура. Горниот дел е изработен од квалитетни материјали, вклучувајќи кожа, синтетички слоеви и мрежен материјал, обезбедувајќи удобност и дишење. Технологијата Puma RS-X во ѓонот обезбедува извонредно амортизирање и поддршка за време на секојдневните активности. Со привлечни бои, текстури и детали, овие патики се истакнуваат со својата ексцентрична естетика. Puma RS-X Candy се совршен избор за сите женствени и нежни жени кои сакаат да ја изразат својата индивидуалност и да уживаат во удобноста и стилот. Спецификација: Женски патики Плиток профил Горен дел кој дише Гумен ѓон Врвки Лого на Puma.
6.790 ДЕН
6.790 ДЕН
5.432 ДЕН
Заштеда: 1.358 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 37 37
 • 38 38
 • 38.5 38.5
 • 39 39
 • 40 40
 • 40.5 40.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Puma RS-X Candy се женски lifestyle патики кои комбинираат ретро стил со футуристички елементи. Моделот носи иновативен дизајн инспириран од технолошкиот напредок и урбаната култура. Горниот дел е изработен од квалитетни материјали, вклучувајќи кожа, синтетички слоеви и мрежен материјал, обезбедувајќи удобност и дишење. Технологијата Puma RS-X во ѓонот обезбедува извонредно амортизирање и поддршка за време на секојдневните активности. Со привлечни бои, текстури и детали, овие патики се истакнуваат со својата ексцентрична естетика. Puma RS-X Candy се совршен избор за сите женствени и нежни жени кои сакаат да ја изразат својата индивидуалност и да уживаат во удобноста и стилот.
Спецификација:

 • Женски патики
 • Плиток профил
 • Горен дел кој дише
 • Гумен ѓон
 • Врвки
 • Лого на Puma

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 392337-02
  4.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики 387212-16
  4.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  PUMA RS-X Candy
  Патики
  PUMA RS-X Candy