за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE LeBron Witness VI
NIKE LeBron Witness VI
NIKE LeBron Witness VI
NIKE LeBron Witness VI
NIKE LeBron Witness VI
NIKE LeBron Witness VI
NIKE LeBron Witness VI
NIKE LeBron Witness VI
NIKE LeBron Witness VI
NIKE LeBron Witness VI
Код на производ: CZ4052-002
NIKE

NIKE LeBron Witness VI

Код на производ: CZ4052-002
Гледајте како ги оставате противниците далеку зад себе во кошаркарските патики Nike LeBron Witness 6. Оваа верзија носи видлива Max Air единица која ја замени претходната технологија Zoom Air за да обезбеди уште поголема одзивност. Горниот дел од зајакната мрежа е прозрачна и целосно отпорна, разделена со систем за врвка што го фиксира предниот дел и калап дел на петицата што го стабилизира стапалото. Гумениот надворешен ѓон е дизајниран за флексибилност и повеќенасочно влечење, што обезбедува контрола при динамично движење. Овие патики се одличен избор за играчи на кои им е потребна сигурна поддршка и удобност без компромиси.Спецификација: Кошаркарски патики Горен дел: текстилен, синтетички Среден ѓон од пена Облога околу глуждот Видлива единица Max Air Гумен ѓон.
7.290 ДЕН
7.290 ДЕН
7.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10 44 28
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Гледајте како ги оставате противниците далеку зад себе во кошаркарските патики Nike LeBron Witness 6. Оваа верзија носи видлива Max Air единица која ја замени претходната технологија Zoom Air за да обезбеди уште поголема одзивност. Горниот дел од зајакната мрежа е прозрачна и целосно отпорна, разделена со систем за врвка што го фиксира предниот дел и калап дел на петицата што го стабилизира стапалото. Гумениот надворешен ѓон е дизајниран за флексибилност и повеќенасочно влечење, што обезбедува контрола при динамично движење. Овие патики се одличен избор за играчи на кои им е потребна сигурна поддршка и удобност без компромиси.
Спецификација:

 • Кошаркарски патики
 • Горен дел: текстилен, синтетички
 • Среден ѓон од пена
 • Облога околу глуждот
 • Видлива единица Max Air
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DX4985-002
  9.090 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE LeBron Witness VI
  Патики
  NIKE LeBron Witness VI