за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE React Infinity Run Flyknit 4
NIKE React Infinity Run Flyknit 4
NIKE React Infinity Run Flyknit 4
NIKE React Infinity Run Flyknit 4
NIKE React Infinity Run Flyknit 4
NIKE React Infinity Run Flyknit 4
NIKE React Infinity Run Flyknit 4
NIKE React Infinity Run Flyknit 4
NIKE React Infinity Run Flyknit 4
NIKE React Infinity Run Flyknit 4
Код на производ: DR2665-005
NIKE

NIKE React Infinity Run Flyknit 4

Код на производ: DR2665-005
Појдете на патеката и оставете ги вашите грижи зад себе во машките патики за трчање Nike React Infinity Run Flyknit 4. Овие патики даваат меко и стабилно чувство. Заоблениот ѓон го прави секој чекор поприроден и додава ефикасност во вашето трчање, помагајќи ви да трошите помалку енергија додека се движите. Технологијата Nike React е лесна, издржлива пена која обезбедува непречено чувство на движење. Во форма на клацкалка, оваа пена обезбедува поддршка во текот на три фази на тркачот: флексибилност кога стапалото се крева од земјата, непречено движење кога стапалото се движи напред и амортизирање при контакт со земјата. Технологијата Flyknit во горниот дел ја одржува оваа патика да дише, така што вашето стапало се чувствува безбедно без да се чувствувате задушено. Водоотпорниот слој во пределот на прстите обезбедува покривање кога времето ќе стане влажно, така што можете да продолжите да трчате без да се грижите за елементите. Спецификација: Плиток профил Врвки Горен дел од технологијата Flyknit Технологија Nike React Среден ѓон од пена Гумен ѓон.
11.490 ДЕН
11.490 ДЕН
11.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 11 45 29
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Појдете на патеката и оставете ги вашите грижи зад себе во машките патики за трчање Nike React Infinity Run Flyknit 4. Овие патики даваат меко и стабилно чувство. Заоблениот ѓон го прави секој чекор поприроден и додава ефикасност во вашето трчање, помагајќи ви да трошите помалку енергија додека се движите. Технологијата Nike React е лесна, издржлива пена која обезбедува непречено чувство на движење. Во форма на клацкалка, оваа пена обезбедува поддршка во текот на три фази на тркачот: флексибилност кога стапалото се крева од земјата, непречено движење кога стапалото се движи напред и амортизирање при контакт со земјата. Технологијата Flyknit во горниот дел ја одржува оваа патика да дише, така што вашето стапало се чувствува безбедно без да се чувствувате задушено. Водоотпорниот слој во пределот на прстите обезбедува покривање кога времето ќе стане влажно, така што можете да продолжите да трчате без да се грижите за елементите.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од технологијата Flyknit
 • Технологија Nike React
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики DV3853-401
  8.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики CZ1856-002
  8.490 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE React Infinity Run Flyknit 4
  Патики
  NIKE React Infinity Run Flyknit 4