за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE React Lite
NIKE React Lite
NIKE React Lite
NIKE React Lite
NIKE React Lite
NIKE React Lite
NIKE React Lite
NIKE React Lite
NIKE React Lite
NIKE React Lite
Код на производ: DN8002-100
NIKE

NIKE React Lite

Код на производ: DN8002-100
Nike React LITE се машки lifestyle патики, исклучително лесни за сигурен чекор. Зрачите со позитивна, самоуверена и лесна енергија. Горниот дел што дише, мрежест ја додава целокупната леснотија на овој модел, а гумениот ѓон обезбедува издржливост и совршен контакт на стапалото со земјата. Логото на Nike Swoosh на страна ја издигнува естетиката на Nike патиките на повисоко ниво. Облечете ги новите патики и бидете лесни како пердуви во нив цел ден. Спецификација: Машки патики Врвки Плиток профил Гумен ѓон Горен дел кој дише.
7.490 ДЕН
7.490 ДЕН
7.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 4.5Y 36.5 23.5
  • 5Y 37.5 23.5
  • 5.5Y 38 24
  • 6.5Y 39 24.5
  • 7Y 40 25
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike React LITE се машки lifestyle патики, исклучително лесни за сигурен чекор. Зрачите со позитивна, самоуверена и лесна енергија. Горниот дел што дише, мрежест ја додава целокупната леснотија на овој модел, а гумениот ѓон обезбедува издржливост и совршен контакт на стапалото со земјата. Логото на Nike Swoosh на страна ја издигнува естетиката на Nike патиките на повисоко ниво. Облечете ги новите патики и бидете лесни како пердуви во нив цел ден.
Спецификација:

  • Машки патики
  • Врвки
  • Плиток профил
  • Гумен ѓон
  • Горен дел кој дише

  • Карактеристика Вредност
    Категорија Патики
    Пол Деца-момчиња
    Намена Lifestyle
    Бренд NIKE
    Возраст За тинејџери (8-14 год.)
    За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
    Во моментов нема коментари

    Слични производи

    Sačuvano u omiljne
    Достапна боја:3
    Патики DH9388-006
    8.090 ДЕН
    Додај во кошничка
    Sačuvano u omiljne
    Достапна боја:1
    Патики DV1964-100
    9.890 ДЕН
    Додај во кошничка
    Sačuvano u omiljne
    Достапна боја:2
    Патики DH3157-006
    5.672 ДЕН
    Заштеда 20%
    7.090 ДЕН
    Додај во кошничка
    NIKE React Lite
    Патики
    NIKE React Lite