за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Crater Impact
NIKE Crater Impact
NIKE Crater Impact
NIKE Crater Impact
NIKE Crater Impact
NIKE Crater Impact
NIKE Crater Impact
NIKE Crater Impact
NIKE Crater Impact
NIKE Crater Impact
Код на производ: DB3553-001
NIKE

NIKE Crater Impact

Код на производ: DB3553-001
Nike Crater Impact се детски патики за бебиња кои ќе обезбедат удобност и стабилна поддршка за нивните први чекори. Кратерската пена е револуционерна во удобноста, изработена е од рециклирани материјали кои не ја намалуваат флексибилноста и удобната потпора за стапалата на бебето. Горниот дел е издржлив и лесно се прилагодува на секое движење, а е направен од рециклирани влакна. Гумата на ѓонот се состои од 15% Nike Grind материјал добиен од фабрички отпад собрани во текот на производниот процес. Спецификација: Детски патики за бебиња - lifestyle Плиток профил/тантели Горен дел од рециклирани материјали Рециклирана гума Nike Grind Гумен ѓон.
3.790 ДЕН
3.790 ДЕН
3.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 9C 26 15
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Crater Impact се детски патики за бебиња кои ќе обезбедат удобност и стабилна поддршка за нивните први чекори. Кратерската пена е револуционерна во удобноста, изработена е од рециклирани материјали кои не ја намалуваат флексибилноста и удобната потпора за стапалата на бебето. Горниот дел е издржлив и лесно се прилагодува на секое движење, а е направен од рециклирани влакна. Гумата на ѓонот се состои од 15% Nike Grind материјал добиен од фабрички отпад собрани во текот на производниот процес.
Спецификација:

 • Детски патики за бебиња - lifestyle
 • Плиток профил/тантели
 • Горен дел од рециклирани материјали
 • Рециклирана гума Nike Grind
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DX1979-400
  1.592 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.990 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DZ2801-001
  3.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Crater Impact
  Патики
  NIKE Crater Impact