за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
ASICS Japan S PF
ASICS Japan S PF
ASICS Japan S PF
ASICS Japan S PF
ASICS Japan S PF
ASICS Japan S PF
ASICS Japan S PF
ASICS Japan S PF
ASICS Japan S PF
ASICS Japan S PF
Код на производ: 1202A360-113
ASICS

ASICS Japan S PF

Код на производ: 1202A360-113
ASICS JAPAN S PF се женски lifestyle патики кои ве носат на следното ниво. Овој бренд е само за избраните, тој ве избира вас. Овие патики се дизајнирани за сите вас кои сакате да уживате во бескомпромисна пријатност и удобност. Моделот од осумдесетите е освежен со модерни детали и ѓон на платформа и подобрени перничиња под вашите стапала кои обезбедуваат одлично амортизирање. Патиката има плиток профил со класична врвка и првично беше дизајнирана за кошарка. Логото на ASICS јасно покажува на кој спортски бренд најмногу му верувате. Гумениот ѓон обезбедува одлично држење и дава сигурност на вашиот чекор. Спецификација: Женски lifestyle патики Врвки Плиток профил Лого на Asics Перничиња во средниот ѓон Гумен ѓон.
5.290 ДЕН
5.290 ДЕН
5.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 5.5 36 22.75
 • 6 37 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 39 24.5
 • 8 39.5 25
 • 8.5 40 25.25
 • 9 40.5 25.5
 • 9.5 41.5 26
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

ASICS JAPAN S PF се женски lifestyle патики кои ве носат на следното ниво. Овој бренд е само за избраните, тој ве избира вас. Овие патики се дизајнирани за сите вас кои сакате да уживате во бескомпромисна пријатност и удобност. Моделот од осумдесетите е освежен со модерни детали и ѓон на платформа и подобрени перничиња под вашите стапала кои обезбедуваат одлично амортизирање. Патиката има плиток профил со класична врвка и првично беше дизајнирана за кошарка. Логото на ASICS јасно покажува на кој спортски бренд најмногу му верувате. Гумениот ѓон обезбедува одлично држење и дава сигурност на вашиот чекор.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Врвки
 • Плиток профил
 • Лого на Asics
 • Перничиња во средниот ѓон
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  ASICS Japan S PF
  Патики
  ASICS Japan S PF