за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE ZOOM FREAK 3
NIKE ZOOM FREAK 3
NIKE ZOOM FREAK 3
NIKE ZOOM FREAK 3
NIKE ZOOM FREAK 3
NIKE ZOOM FREAK 3
NIKE ZOOM FREAK 3
NIKE ZOOM FREAK 3
NIKE ZOOM FREAK 3
NIKE ZOOM FREAK 3
Код на производ: DA0694-002
NIKE

NIKE ZOOM FREAK 3

Код на производ: DA0694-002
8.490 ДЕН
8.490 ДЕН
5.943 ДЕН
Заштеда: 2.547 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 8.5 42 26.5
  • 9 42.5 27
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Unisex
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DR8784-100
11.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DA0694-003
5.094 ДЕН
Заштеда 40%
8.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DC9339-400
7.794 ДЕН
Заштеда 40%
12.990 ДЕН
Додај во кошничка
NIKE NIKE ZOOM FREAK 3
Патики
NIKE NIKE ZOOM FREAK 3