за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Kyrie Low 5
NIKE Kyrie Low 5
NIKE Kyrie Low 5
NIKE Kyrie Low 5
NIKE Kyrie Low 5
NIKE Kyrie Low 5
NIKE Kyrie Low 5
NIKE Kyrie Low 5
NIKE Kyrie Low 5
NIKE Kyrie Low 5
Код на производ: DJ6012-004
NIKE

NIKE Kyrie Low 5

Код на производ: DJ6012-004
Nike Kyrie Low 5 се машки патики за кошарка со атрактивен, спортски изглед. Овие патики се ноќна мора за сите бранители. Тие им овозможуваат на играчите да користат брзина со постојана контрола на движењето и топката и при брзи промени на насоката. За време на движењето најголема енергија се постигнува во предниот дел на стапалото. Единицата Zoom Air обезбедува максимално враќање на енергијата и овозможува експлозивни движења, промена на насоката и брзината. Врвките се наоѓаат низ испреплетените ремени во предниот дел на стапалото. Кога ќе ги затегнете врвките, тие се повлекуваат надолу за да ви го одржат стапалото удобно и безбедно. Пената во средниот ѓон е мека и мазна, а компјутерски генерираната шема на ѓонот ви овозможува да забрзувате, забавувате и менувате правецот додека одржувате максимална контрола на вашите движења. Доколку сакате да ги покажете сите ваши вештини во играта под обрачите, овие кошаркарски патики на Nike се најдобриот избор за вас. Спецификација: Машки патики за кошарка Врвки Зајакнување на прстите Единица Zoom Air Лого на Nike Пена во средниот ѓон Гумен ѓон.
8.090 ДЕН
8.090 ДЕН
5.663 ДЕН
Заштеда: 2.427 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8 41 26
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Kyrie Low 5 се машки патики за кошарка со атрактивен, спортски изглед. Овие патики се ноќна мора за сите бранители. Тие им овозможуваат на играчите да користат брзина со постојана контрола на движењето и топката и при брзи промени на насоката. За време на движењето најголема енергија се постигнува во предниот дел на стапалото. Единицата Zoom Air обезбедува максимално враќање на енергијата и овозможува експлозивни движења, промена на насоката и брзината. Врвките се наоѓаат низ испреплетените ремени во предниот дел на стапалото. Кога ќе ги затегнете врвките, тие се повлекуваат надолу за да ви го одржат стапалото удобно и безбедно. Пената во средниот ѓон е мека и мазна, а компјутерски генерираната шема на ѓонот ви овозможува да забрзувате, забавувате и менувате правецот додека одржувате максимална контрола на вашите движења. Доколку сакате да ги покажете сите ваши вештини во играта под обрачите, овие кошаркарски патики на Nike се најдобриот избор за вас.
Спецификација:

 • Машки патики за кошарка
 • Врвки
 • Зајакнување на прстите
 • Единица Zoom Air
 • Лого на Nike
 • Пена во средниот ѓон
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DV1193-901
  9.354 ДЕН
  Заштеда 40%
  15.590 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DX4985-002
  9.090 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DH1537-003
  6.834 ДЕН
  Заштеда 40%
  11.390 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Kyrie Low 5
  Патики
  NIKE Kyrie Low 5