за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
ASICS Gel-Nimbus 23
ASICS Gel-Nimbus 23
ASICS Gel-Nimbus 23
ASICS Gel-Nimbus 23
ASICS Gel-Nimbus 23
ASICS Gel-Nimbus 23
ASICS Gel-Nimbus 23
ASICS Gel-Nimbus 23
ASICS Gel-Nimbus 23
ASICS Gel-Nimbus 23
Код на производ: 1202A278-104
ASICS

ASICS Gel-Nimbus 23

Код на производ: 1202A278-104
Женските патики за трчање Asics Gel-Nimbus 23 се дизајнирани да обезбедат максимална удобност и поддршка. Горниот дел на патиките е изработен од мрежест материјал кој овозможува проток на воздух и ги одржува стапалата суви при трчање. Ѓонот е опремен со Asics Gel технологија, која обезбедува дополнителна удобност и ги ублажува ударите при трчање. Ѓонот е изработен од специјално дизајнирана гума која обезбедува добро држење на различни површини, што ја зголемува стабилноста и го намалува ризикот од повреда. Патиките Asics Gel-Nimbus 23 се идеални за секој кој сака максимална поддршка и удобност при долги трчања. Овие патики се многу популарни меѓу љубителите на брендот и моделот Asics, како и меѓу тркачите кои сакаат да имаат квалитетни патики кои ќе им помогнат да ги постигнат своите цели и да ги подобрат своите перформанси. Спецификација: Женски патики Мрежест горен дел Гумен ѓон Технологија на ѓон Asics Gel.
9.890 ДЕН
9.890 ДЕН
7.912 ДЕН
Заштеда: 1.978 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6 37 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 39 24.5
 • 8 39.5 25
 • 8.5 40 25.25
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Женските патики за трчање Asics Gel-Nimbus 23 се дизајнирани да обезбедат максимална удобност и поддршка. Горниот дел на патиките е изработен од мрежест материјал кој овозможува проток на воздух и ги одржува стапалата суви при трчање. Ѓонот е опремен со Asics Gel технологија, која обезбедува дополнителна удобност и ги ублажува ударите при трчање. Ѓонот е изработен од специјално дизајнирана гума која обезбедува добро држење на различни површини, што ја зголемува стабилноста и го намалува ризикот од повреда. Патиките Asics Gel-Nimbus 23 се идеални за секој кој сака максимална поддршка и удобност при долги трчања. Овие патики се многу популарни меѓу љубителите на брендот и моделот Asics, како и меѓу тркачите кои сакаат да имаат квалитетни патики кои ќе им помогнат да ги постигнат своите цели и да ги подобрат своите перформанси.
Спецификација:

 • Женски патики
 • Мрежест горен дел
 • Гумен ѓон
 • Технологија на ѓон Asics Gel

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  ASICS Gel-Nimbus 23
  Патики
  ASICS Gel-Nimbus 23