за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
ASICS Gel-Quantum 360 VII
ASICS Gel-Quantum 360 VII
ASICS Gel-Quantum 360 VII
ASICS Gel-Quantum 360 VII
ASICS Gel-Quantum 360 VII
ASICS Gel-Quantum 360 VII
ASICS Gel-Quantum 360 VII
ASICS Gel-Quantum 360 VII
ASICS Gel-Quantum 360 VII
ASICS Gel-Quantum 360 VII
Код на производ: 1201A867-008
ASICS

ASICS Gel-Quantum 360 VII

Код на производ: 1201A867-008
ASICS GEL-QUANTUM 360 VII се машки патики за трчање кои ве мотивираат да ги надминете своите граници и ви помагаат да го достигнете својот максимум. Овие патики се дизајнирани за сите вас кои сакате да го зголемите бројот на поминати километри со зголемена удобност и апсорпција. Ја обновивме традиционалната горна конструкција со мек плетен материјал кој нуди напреден комфор и прозрачност. Систем со GEL® технологија за заштита од вибрации, напред и назад, кој ги апсорбира вибрациите при трчање. Амортизацијата FF BLAST™ во петицата е дотерана за да им овозможи на овие патики подобра апсорпција на задниот дел на нозете. Без разлика дали сте професионален тркач на кратки или долги патеки или аматерски тркач, овие ASICS патики се вашиот најдобар избор. Спецификација: Машки патики за трчање Плетен материјал во горниот дел Врвки Плиток профил GEL® технологија Лого на Asics FF BLAST™ влошки Гумен ѓон.
11.190 ДЕН
11.190 ДЕН
8.952 ДЕН
Заштеда: 2.238 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41.5 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43.5 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 28.5
 • 11.5 46 29
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

ASICS GEL-QUANTUM 360 VII се машки патики за трчање кои ве мотивираат да ги надминете своите граници и ви помагаат да го достигнете својот максимум. Овие патики се дизајнирани за сите вас кои сакате да го зголемите бројот на поминати километри со зголемена удобност и апсорпција. Ја обновивме традиционалната горна конструкција со мек плетен материјал кој нуди напреден комфор и прозрачност. Систем со GEL® технологија за заштита од вибрации, напред и назад, кој ги апсорбира вибрациите при трчање. Амортизацијата FF BLAST™ во петицата е дотерана за да им овозможи на овие патики подобра апсорпција на задниот дел на нозете. Без разлика дали сте професионален тркач на кратки или долги патеки или аматерски тркач, овие ASICS патики се вашиот најдобар избор.
Спецификација:

 • Машки патики за трчање
 • Плетен материјал во горниот дел
 • Врвки
 • Плиток профил
 • GEL® технологија
 • Лого на Asics
 • FF BLAST™ влошки
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  ASICS Gel-Quantum 360 VII
  Патики
  ASICS Gel-Quantum 360 VII