за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas OSADE
adidas OSADE
adidas OSADE
adidas OSADE
adidas OSADE
adidas OSADE
adidas OSADE
adidas OSADE
Код на производ: IG7317
adidas

adidas OSADE

Код на производ: IG7317
Код на производителот: LYS58
adidas OSADE се удобни машки lifestyle патики со модерен изглед. Она што е важно е како се движите низ светот. Овие патики на adidas го сфаќаат сериозно. Кожниот горен дел нежно ги обвиткува вашите стапала, а во исто време им ја дава потребната цврстина. Лесниот среден ѓон обезбедува одлично амортизирање и додава удобност. Патиките се со плиток профил со класични врвки и познатите три линии на adidas кои јасно ја покажуваат вашата љубов кон брендот. Масивниот гумен ѓон обезбедува одлично држење и дава сигурност на вашиот чекор. Облечете ги овие безвременски патики кои лесно можете да ги комбинирате со остатокот од вашата гардероба и да блеснете додека шетате низ градските улици. Спецификација: Машки lifestyle патики Плиток профил Врвки Кожен горен дел adidas три линии Масивен гумен ѓон.
6.088 ДЕН
6.088 ДЕН
6.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas OSADE се удобни машки lifestyle патики со модерен изглед. Она што е важно е како се движите низ светот. Овие патики на adidas го сфаќаат сериозно. Кожниот горен дел нежно ги обвиткува вашите стапала, а во исто време им ја дава потребната цврстина. Лесниот среден ѓон обезбедува одлично амортизирање и додава удобност. Патиките се со плиток профил со класични врвки и познатите три линии на adidas кои јасно ја покажуваат вашата љубов кон брендот. Масивниот гумен ѓон обезбедува одлично држење и дава сигурност на вашиот чекор. Облечете ги овие безвременски патики кои лесно можете да ги комбинирате со остатокот од вашата гардероба и да блеснете додека шетате низ градските улици.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Кожен горен дел
 • adidas три линии
 • Масивен гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Тенис
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  adidas OSADE
  Патики
  adidas OSADE