за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
ASICS Japan S
ASICS Japan S
ASICS Japan S
ASICS Japan S
ASICS Japan S
ASICS Japan S
ASICS Japan S
ASICS Japan S
Код на производ: 1201A173-122
ASICS

ASICS Japan S

Код на производ: 1201A173-122
Asics JAPAN S се машки lifestyle патики кои носат ново ниво на удобност во вашите денови. За денови исполнети со акција, овие патики се совршен избор. Гумениот ѓон обезбедува издржливост на патиките, а вие удобен, сигурен чекор. Горниот дел е изработен од синтетичка кожа, додека логото на Asics се протега од страните. Започнете го новиот ден со удобен, ефективен и безбеден чекор. Плиткиот профил внесува елегантен стил на овој модел. Спецификација: Машки патики Плиток профил Врвки Гумен ѓон Горен дел од синтетичка кожа.
4.690 ДЕН
4.690 ДЕН
4.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8 41.5 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43.5 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 28.5
 • 11.5 46 29
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Asics JAPAN S се машки lifestyle патики кои носат ново ниво на удобност во вашите денови. За денови исполнети со акција, овие патики се совршен избор. Гумениот ѓон обезбедува издржливост на патиките, а вие удобен, сигурен чекор. Горниот дел е изработен од синтетичка кожа, додека логото на Asics се протега од страните. Започнете го новиот ден со удобен, ефективен и безбеден чекор. Плиткиот профил внесува елегантен стил на овој модел. Спецификација:

 • Машки патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Гумен ѓон
 • Горен дел од синтетичка кожа

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики 1201A476-113
  7.990 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1201A822-100
  7.912 ДЕН
  Заштеда 20%
  9.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики 1201A867-010
  11.190 ДЕН
  Додај во кошничка
  ASICS Japan S
  Патики
  ASICS Japan S