Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ASICS Lyte Classic
ASICS Lyte Classic
ASICS Lyte Classic
ASICS Lyte Classic
ASICS Lyte Classic
ASICS Lyte Classic
Машки патики
Код на производ:
(1201A723-400)
ASICS

ASICS Lyte Classic

Претходна цена
5.290 ДЕН
Моментална цена
5.290 ДЕН
Моментална цена
5.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 15
 • 5.5 38 24
 • 6 39 24.5
 • 6.5 39.5 25
 • 7 40 25.5
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41.5 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43.5 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 28.5
 • 11.5 46 29
 • 12 46.5 29.5
 • 12.5 47 30
 • 13 13
 • 13.5 13.5
 • 14 14
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
LYTE CLASSIC™ женските lifestyle патики ве поддржуваат со секој нов чекор. Дизајнот на овие патики ги влече корените од патиките кои беа создадени во осумдесеттите години, а за удобност придонесува и новата технологија користена во изработката на оваа патика, во која посебна улога има централниот ѓон од пена EVA. Мешавината од вештачка кожа и мрежести материјали од кои е направен горниот дел обезбедува удобност и прозрачност. Дополнително, реконструираниот ѓон со своите дезени овозможува прилепување на секоја површина. Спецификација: Машки lifestyle патики Лого на ASICS Врвки.
Подетално

LYTE CLASSIC™ женските lifestyle патики ве поддржуваат со секој нов чекор. Дизајнот на овие патики ги влече корените од патиките кои беа создадени во осумдесеттите години, а за удобност придонесува и новата технологија користена во изработката на оваа патика, во која посебна улога има централниот ѓон од пена EVA. Мешавината од вештачка кожа и мрежести материјали од кои е направен горниот дел обезбедува удобност и прозрачност. Дополнително, реконструираниот ѓон со своите дезени овозможува прилепување на секоја површина.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Лого на ASICS
 • Врвки

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1191A328-104
  3.752 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.690 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики 1201A723-001
  4.232 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.290 ДЕН
  Помош