Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ASICS Court Ff 3
ASICS Court Ff 3
ASICS Court Ff 3
ASICS Court Ff 3
ASICS Court Ff 3
ASICS Court Ff 3
ASICS Court Ff 3
ASICS Court Ff 3
ASICS Court Ff 3
ASICS Court Ff 3
Машки патики за тенис
Код на производ:
(1041A362-960)
ASICS

ASICS Court Ff 3

Претходна цена
11.790 ДЕН
Моментална цена
11.790 ДЕН
Моментална цена
11.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 15
 • 5.5 38 24
 • 6 39 24.5
 • 6.5 39.5 25
 • 7 40 25.5
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41.5 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43.5 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 28.5
 • 11.5 46 29
 • 12 46.5 29.5
 • 12.5 47 30
 • 13 13
 • 13.5 13.5
 • 14 14
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Патиките за тенис COURT FF 3 се направени според стилот на игра на Новак Ѓоковиќ. Овие тениски патики се дизајнирани да ви овозможат да се чувствувате постабилно додека ја удирате и враќате топката. Новак Ѓоковиќ има „шут од нула“, што значи дека замавнува со рекетот кога ќе скокне. Со зголемување на површината на ѓонот, се обезбедува стабилно слетување, со што се намалува оптоварувањето на телото. Како резултат на тоа, можете да вложите повеќе енергија во создавање моќен замав. Спецификација: Машки патики за тенис Врвки.
Подетално

Патиките за тенис COURT FF 3 се направени според стилот на игра на Новак Ѓоковиќ. Овие тениски патики се дизајнирани да ви овозможат да се чувствувате постабилно додека ја удирате и враќате топката. Новак Ѓоковиќ има „шут од нула“, што значи дека замавнува со рекетот кога ќе скокне. Со зголемување на површината на ѓонот, се обезбедува стабилно слетување, со што се намалува оптоварувањето на телото. Како резултат на тоа, можете да вложите повеќе енергија во создавање моќен замав.
Спецификација:

 • Машки патики за тенис
 • Врвки

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Тенис
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1041A375-400
  7.432 ДЕН
  Заштеда 20%
  9.290 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1041A224-104
  3.752 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.690 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1041A358-001
  4.472 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.590 ДЕН
  Помош