Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ASICS Task Mt 3
ASICS Task Mt 3
ASICS Task Mt 3
ASICS Task Mt 3
ASICS Task Mt 3
ASICS Task Mt 3
ASICS Task Mt 3
ASICS Task Mt 3
ASICS Task Mt 3
ASICS Task Mt 3
Машки патики за тренинг
Код на производ:
(1071A078-401)
ASICS

ASICS Task Mt 3

Претходна цена
6.190 ДЕН
Моментална цена
6.190 ДЕН
Моментална цена
6.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 15
 • 5.5 38 24
 • 6 39 24.5
 • 6.5 39.5 25
 • 7 40 25.5
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41.5 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43.5 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 28.5
 • 11.5 46 29
 • 12 46.5 29.5
 • 12.5 47 30
 • 13 13
 • 13.5 13.5
 • 14 14
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
ASICS TASK MT 3 е повеќенаменска патика за спортови во затворен простор со уникатно чувство на удобност. Овие патики имаат подобрена стабилност и се вклопуваат во стапалото. Со овие патики, спортистите можат да уживаат во слободата и стабилноста што ги обезбедува горниот дел од синтетичката кожа. Петицата на патиката е изработена од GEL™ технологија која обезбедува подобра поддршка при скокање, односно амортизирање при слетување, па овие патики особено ќе им се допаднат на спортистите. Покрај тоа, технологијата што се користи во предниот ѓон обезбедува стабилност при брзи и нагли движења. Горниот дел изработен од синтетичка кожа и мрежести материјали обезбедува стабилност, како и дишење и чувство на удобност. Спецификација: Машки спортски патики Врвки.
Подетално

ASICS TASK MT 3 е повеќенаменска патика за спортови во затворен простор со уникатно чувство на удобност. Овие патики имаат подобрена стабилност и се вклопуваат во стапалото. Со овие патики, спортистите можат да уживаат во слободата и стабилноста што ги обезбедува горниот дел од синтетичката кожа. Петицата на патиката е изработена од GEL™ технологија која обезбедува подобра поддршка при скокање, односно амортизирање при слетување, па овие патики особено ќе им се допаднат на спортистите. Покрај тоа, технологијата што се користи во предниот ѓон обезбедува стабилност при брзи и нагли движења. Горниот дел изработен од синтетичка кожа и мрежести материјали обезбедува стабилност, како и дишење и чувство на удобност. Спецификација:

 • Машки спортски патики
 • Врвки

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1071A049-404
  5.912 ДЕН
  Заштеда 20%
  7.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1071A054-108
  3.752 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.690 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1071A065-004
  5.032 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.290 ДЕН
  Помош