Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ASICS Gel-Kayano 29 Platinum
ASICS Gel-Kayano 29 Platinum
ASICS Gel-Kayano 29 Platinum
ASICS Gel-Kayano 29 Platinum
ASICS Gel-Kayano 29 Platinum
ASICS Gel-Kayano 29 Platinum
ASICS Gel-Kayano 29 Platinum
ASICS Gel-Kayano 29 Platinum
ASICS Gel-Kayano 29 Platinum
ASICS Gel-Kayano 29 Platinum
Женски патики за трчање
Код на производ:
(1012B298-100)
ASICS

ASICS Gel-Kayano 29 Platinum

Претходна цена
12.890 ДЕН
Моментална цена
12.890 ДЕН
Моментална цена
12.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 35.5 22.5
 • 5.5 36 22.75
 • 6 37 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 39 24.5
 • 8 39.5 25
 • 8.5 40 25.25
 • 9 40.5 25.5
 • 9.5 41.5 26
 • 10 42 26.5
 • 10.5 42.5 27
 • 11 43.5 27.5
 • 11.5 44 28
 • 12 44.5 28.5
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Asics GEL-KAYANO 29 PLATINUM се женски патики за трчање кои создаваат стабилно трчање и почувствително чувство под стапалата. Со засилување на петицата со низок профил, овие патики удобно ја држат вашата нога со напредна задна потпора. Исто така, го ажуриравме средниот ѓон со амортизација FF BLAST™ PLUS. Ова помага да се одржи патиката лесна, а исто така создава помоќно отскокнување со секој чекор. Функцијата за стабилност LITETRUSS™ е поставена на внатрешниот агол на средниот ѓон и е дизајнирана да помогне вашето стапало да не се тркала премногу навнатре за време на вашиот чекор. Спецификација: Плиток профил Врвки Конструиран, прозрачен горен дел LITTRUSS™ технологија Конструкција на 3D SPACE GEL™ технологија во задниот дел на стапалото FF BLAST™ PLUS подлога Надворешен ѓон OrthoLite™ X-55 Рефлектирачки детали AHARPLUS™ во ѓонот Пронација: прекумерна Навалување: 10 mm Тежина: 270 g.
Подетално

Asics GEL-KAYANO 29 PLATINUM се женски патики за трчање кои создаваат стабилно трчање и почувствително чувство под стапалата. Со засилување на петицата со низок профил, овие патики удобно ја држат вашата нога со напредна задна потпора. Исто така, го ажуриравме средниот ѓон со амортизација FF BLAST™ PLUS. Ова помага да се одржи патиката лесна, а исто така создава помоќно отскокнување со секој чекор. Функцијата за стабилност LITETRUSS™ е поставена на внатрешниот агол на средниот ѓон и е дизајнирана да помогне вашето стапало да не се тркала премногу навнатре за време на вашиот чекор.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Конструиран, прозрачен горен дел
 • LITTRUSS™ технологија
 • Конструкција на 3D SPACE
 • GEL™ технологија во задниот дел на стапалото
 • FF BLAST™ PLUS подлога
 • Надворешен ѓон OrthoLite™ X-55
 • Рефлектирачки детали
 • AHARPLUS™ во ѓонот
 • Пронација: прекумерна
 • Навалување: 10 mm
 • Тежина: 270 g

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики 1012B288-003
  7.432 ДЕН
  Заштеда 20%
  9.290 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики 1012B039-010
  3.272 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.090 ДЕН
  Помош