Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ASICS Novablast 3
ASICS Novablast 3
ASICS Novablast 3
ASICS Novablast 3
ASICS Novablast 3
ASICS Novablast 3
ASICS Novablast 3
ASICS Novablast 3
ASICS Novablast 3
ASICS Novablast 3
ASICS Novablast 3
ASICS Novablast 3
Женски патики за трчање
Код на производ:
(1012B288-003)
ASICS

ASICS Novablast 3

Претходна цена
9.290 ДЕН
Моментална цена
9.290 ДЕН
Цена со попуст
7.432 ДЕН
Заштеда: 1.858 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 35.5 22.5
 • 5.5 36 22.75
 • 6 37 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 39 24.5
 • 8 39.5 25
 • 8.5 40 25.25
 • 9 40.5 25.5
 • 9.5 41.5 26
 • 10 42 26.5
 • 10.5 42.5 27
 • 11 43.5 27.5
 • 11.5 44 28
 • 12 44.5 28.5
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
ASICS NOVABLAST 3 се врвни женски патики за трчање, дизајнирани да одговорат на сите предизвици на патеката. Разновидните патики за трчање се инспирација од геометриските оригами. Од удобност до функционалност, постојат сите услови за уживање во трчањето. Во споредба со претходната верзија, овој модел на патики е полесен за 30 грама, а ја подобривме и удобноста. Изградбата на крилото на јазикот во горниот дел го подобрува приспособувањето и го спречува несаканото движење на јазикот. Подобрениот дизајн на петицата обезбедува поголема поддршка и ја зголемува стабилноста. FF BLAST™ PLUS перничето во средниот ѓон ги прави патиките лесни, обезбедува совршено амортизирање и во исто време создава помек допир. Облечете ги овие функционални патики ASICS, со плиток профил, класични врвки и ќе го имате најдобриот сојузник во конкуренција на километрите. Спецификација: Женски патики за трчање Класично врвкање Плиток профил Конструкција на крилото на јазикот FF BLAST™ PLUS подлога Гумен ѓон.
Подетално

ASICS NOVABLAST 3 се врвни женски патики за трчање, дизајнирани да одговорат на сите предизвици на патеката. Разновидните патики за трчање се инспирација од геометриските оригами. Од удобност до функционалност, постојат сите услови за уживање во трчањето. Во споредба со претходната верзија, овој модел на патики е полесен за 30 грама, а ја подобривме и удобноста. Изградбата на крилото на јазикот во горниот дел го подобрува приспособувањето и го спречува несаканото движење на јазикот. Подобрениот дизајн на петицата обезбедува поголема поддршка и ја зголемува стабилноста. FF BLAST™ PLUS перничето во средниот ѓон ги прави патиките лесни, обезбедува совршено амортизирање и во исто време создава помек допир. Облечете ги овие функционални патики ASICS, со плиток профил, класични врвки и ќе го имате најдобриот сојузник во конкуренција на километрите.
Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Класично врвкање
 • Плиток профил
 • Конструкција на крилото на јазикот
 • FF BLAST™ PLUS подлога
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош