Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ASICS Dedicate 7
ASICS Dedicate 7
ASICS Dedicate 7
ASICS Dedicate 7
Женски патики за тенис
Код на производ:
(1042A168-100)
ASICS

ASICS Dedicate 7

Претходна цена
4.690 ДЕН
Моментална цена
4.690 ДЕН
Цена со попуст
3.752 ДЕН
Заштеда: 938 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 35.5 22.5
 • 5.5 36 22.75
 • 6 37 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 39 24.5
 • 8 39.5 25
 • 8.5 40 25.25
 • 9 40.5 25.5
 • 9.5 41.5 26
 • 10 42 26.5
 • 10.5 42.5 27
 • 11 43.5 27.5
 • 11.5 44 28
 • 12 44.5 28.5
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
GEL-DEDICATE® 7 Clay тениски патики носат подобрена стабилност и удобност, а се што треба да направите е да се фокусирате на играта. Горниот дел на патиката е изработен од вештачка кожа, обезбедувајќи поддршка и задржување на стапалото на место, особено кога давате енергични снимки или ги враќате. Технологијата TRUSSTIC® од која е направен надворешниот дел обезбедува стабилност давајќи слобода на движење. Ова ви дава слобода на движење и можност да го диктирате темпото на играта. Спецификација: Женски тениски патики Врвки.
Подетално

GEL-DEDICATE® 7 Clay тениски патики носат подобрена стабилност и удобност, а се што треба да направите е да се фокусирате на играта. Горниот дел на патиката е изработен од вештачка кожа, обезбедувајќи поддршка и задржување на стапалото на место, особено кога давате енергични снимки или ги враќате. Технологијата TRUSSTIC® од која е направен надворешниот дел обезбедува стабилност давајќи слобода на движење. Ова ви дава слобода на движење и можност да го диктирате темпото на играта.
Спецификација:

 • Женски тениски патики
 • Врвки

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Тенис
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош