Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

COLMAR LOGO
COLMAR LOGO
COLMAR LOGO
COLMAR LOGO
Машки папучи
Код на производ:
(SLIPP-157-23SS)
COLMAR

COLMAR LOGO

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Цена со попуст
2.232 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40 26.5
 • 40.5 40.5
 • 41 41 27.2
 • 41.5 41.5
 • 42 42 27.9
 • 42.5 42.5
 • 43 43 28.5
 • 43.5 43.5
 • 44 44 29.2
 • 44.5 44.5
 • 45 45 29.9
 • 45.5 45.5
 • 46 46 30.5
 • 46.5 46.5
 • 47 47
 • 47.5 47.5
 • 48 48
 • 4546 4546
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Пол Машки
Намена Пливање
Бренд COLMAR
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Папучи SLIPP-158-23SS
2.232 ДЕН
Заштеда 20%
2.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Папучи SLIPP-160-23SS
2.392 ДЕН
Заштеда 20%
2.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Папучи SLIPP-161-23SS
2.232 ДЕН
Заштеда 20%
2.790 ДЕН
Помош