Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ASICS Lyte Classic
ASICS Lyte Classic
ASICS Lyte Classic
ASICS Lyte Classic
ASICS Lyte Classic
ASICS Lyte Classic
ASICS Lyte Classic
ASICS Lyte Classic
Машки патики
Код на производ:
(1201A723-001)
ASICS

ASICS Lyte Classic

Претходна цена
5.290 ДЕН
Моментална цена
5.290 ДЕН
Цена со попуст
4.232 ДЕН
Заштеда: 1.058 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 15
 • 5.5 38 24
 • 6 39 24.5
 • 6.5 39.5 25
 • 7 40 25.5
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41.5 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43.5 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 28.5
 • 11.5 46 29
 • 12 46.5 29.5
 • 12.5 47 30
 • 13 13
 • 13.5 13.5
 • 14 14
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
LYTE CLASSIC™ женските lifestyle патики ве поддржуваат со секој нов чекор. Дизајнот на овие патики влече корени од патиките кои се создадени во осумдесеттите, а за удобност придонесува и новата технологија користена при изработката на оваа патика, во која посебна улога има централниот ѓон од пена EVA. Мешавината од вештачка кожа и мрежести материјали што го сочинуваат горниот дел обезбедува удобност и прозрачност. Дополнително, реконструираниот ѓон со своите дезени овозможува прилепување на секоја површина. Спецификација: Машки lifestyle патики Лого на ASICS Врвки.
Подетално

LYTE CLASSIC™ женските lifestyle патики ве поддржуваат со секој нов чекор. Дизајнот на овие патики влече корени од патиките кои се создадени во осумдесеттите, а за удобност придонесува и новата технологија користена при изработката на оваа патика, во која посебна улога има централниот ѓон од пена EVA. Мешавината од вештачка кожа и мрежести материјали што го сочинуваат горниот дел обезбедува удобност и прозрачност. Дополнително, реконструираниот ѓон со своите дезени овозможува прилепување на секоја површина.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Лого на ASICS
 • Врвки

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош