Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ASICS Game 9
ASICS Game 9
ASICS Game 9
ASICS Game 9
ASICS Game 9
ASICS Game 9
ASICS Game 9
ASICS Game 9
Машки патики за тенис
Код на производ:
(1041A358-001)
ASICS

ASICS Game 9

Претходна цена
5.590 ДЕН
Моментална цена
5.590 ДЕН
Цена со попуст
4.472 ДЕН
Заштеда: 1.118 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 15
 • 5.5 38 24
 • 6 39 24.5
 • 6.5 39.5 25
 • 7 40 25.5
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41.5 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43.5 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 28.5
 • 11.5 46 29
 • 12 46.5 29.5
 • 12.5 47 30
 • 13 13
 • 13.5 13.5
 • 14 14
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Лесни и флексибилни во исто време, машките патики за тенис GEL-GAME™ 9 се наменети за сите тенисери, без оглед на површината. Обезбедувајќи одлична поддршка, овие тениски патики имаат за цел да го подобрат дишењето и флексибилноста. Горниот дел е направен од комбинација на мрежест материјал кој обезбедува прозрачност и чувство на свежина и синтетичка кожа која обезбедува облога од полиуретан што обезбедува зголемена стабилност и издржливост. Технологијата TRUSSTIC™ што се користи во централниот ѓон дава подобра стабилност, која во комбинација со пената EVA придонесува за удобност при трчање, а ѓонот обезбедува адхезија на која било површина. Спецификација: Машки патики за тенис Врвки.
Подетално

Лесни и флексибилни во исто време, машките патики за тенис GEL-GAME™ 9 се наменети за сите тенисери, без оглед на површината. Обезбедувајќи одлична поддршка, овие тениски патики имаат за цел да го подобрат дишењето и флексибилноста. Горниот дел е направен од комбинација на мрежест материјал кој обезбедува прозрачност и чувство на свежина и синтетичка кожа која обезбедува облога од полиуретан што обезбедува зголемена стабилност и издржливост. Технологијата TRUSSTIC™ што се користи во централниот ѓон дава подобра стабилност, која во комбинација со пената EVA придонесува за удобност при трчање, а ѓонот обезбедува адхезија на која било површина.
Спецификација:

 • Машки патики за тенис
 • Врвки

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Тенис
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1041A375-400
  7.432 ДЕН
  Заштеда 20%
  9.290 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1041A224-104
  3.752 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.690 ДЕН
  Помош