Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ASICS Gel - Trabuco Terra
ASICS Gel - Trabuco Terra
ASICS Gel - Trabuco Terra
ASICS Gel - Trabuco Terra
ASICS Gel - Trabuco Terra
ASICS Gel - Trabuco Terra
ASICS Gel - Trabuco Terra
ASICS Gel - Trabuco Terra
ASICS Gel - Trabuco Terra
ASICS Gel - Trabuco Terra
Женски патики за трчање
Код на производ:
(1012A902-410)
ASICS

ASICS Gel - Trabuco Terra

Претходна цена
7.390 ДЕН
Моментална цена
7.390 ДЕН
Цена со попуст
5.912 ДЕН
Заштеда: 1.478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 35.5 22.5
 • 5.5 36 22.75
 • 6 37 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 39 24.5
 • 8 39.5 25
 • 8.5 40 25.25
 • 9 40.5 25.5
 • 9.5 41.5 26
 • 10 42 26.5
 • 10.5 42.5 27
 • 11 43.5 27.5
 • 11.5 44 28
 • 12 44.5 28.5
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
ASICS GEL-Trabuco Terra се женски патики за трчање дизајнирани за ваше задоволство и уживање. Функционални патики кои брзо ќе станат ваши омилени патики за трчање, идеални за угорнини и удолници. Создадени со повеќенасочен горен дел за растегнување, тие се прилагодуваат на природното движење на вашите стапала притоа обезбедувајќи добар проток на воздух, така што вашите стапала остануваат суви и свежи наутро. FLITEFOAM™ перничето во средниот ѓон ги прави овие патики лесни, обезбедува совршено амортизирање и во исто време обезбедува помек допир. Патиките се со плиток профил, класична врвка со потпора во средишниот дел на стапалото. Логото на ASICS јасно ја истакнува вашата љубов кон брендот. Гумен ѓон со техничка шема на шарите обезбедува совршено прилепување на површината. Доколку сакате максимална поддршка при трчање, овие ASICS патики се вашиот идеален избор. Спецификација: Женски патики за трчање Класично врвкање Плиток профил Горен дел од повеќенасочна мрежа за растегнување FLITEFOAM™ подлога Лого на ASICS Гумен ѓон.
Подетално

ASICS GEL-Trabuco Terra се женски патики за трчање дизајнирани за ваше задоволство и уживање. Функционални патики кои брзо ќе станат ваши омилени патики за трчање, идеални за угорнини и удолници. Создадени со повеќенасочен горен дел за растегнување, тие се прилагодуваат на природното движење на вашите стапала притоа обезбедувајќи добар проток на воздух, така што вашите стапала остануваат суви и свежи наутро. FLITEFOAM™ перничето во средниот ѓон ги прави овие патики лесни, обезбедува совршено амортизирање и во исто време обезбедува помек допир. Патиките се со плиток профил, класична врвка со потпора во средишниот дел на стапалото. Логото на ASICS јасно ја истакнува вашата љубов кон брендот. Гумен ѓон со техничка шема на шарите обезбедува совршено прилепување на површината. Доколку сакате максимална поддршка при трчање, овие ASICS патики се вашиот идеален избор.
Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Класично врвкање
 • Плиток профил
 • Горен дел од повеќенасочна мрежа за растегнување
 • FLITEFOAM™ подлога
 • Лого на ASICS
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош