Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ASICS Quantum Lyte II
ASICS Quantum Lyte II
ASICS Quantum Lyte II
ASICS Quantum Lyte II
ASICS Quantum Lyte II
ASICS Quantum Lyte II
ASICS Quantum Lyte II
ASICS Quantum Lyte II
Машки патики
Код на производ:
(1201A630-005)
ASICS

ASICS Quantum Lyte II

Претходна цена
5.290 ДЕН
Моментална цена
5.290 ДЕН
Цена со попуст
4.232 ДЕН
Заштеда: 1.058 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 15
 • 5.5 38 24
 • 6 39 24.5
 • 6.5 39.5 25
 • 7 40 25.5
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41.5 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43.5 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 28.5
 • 11.5 46 29
 • 12 46.5 29.5
 • 12.5 47 30
 • 13 13
 • 13.5 13.5
 • 14 14
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
GEL-QUANTUM LYTE™ II машките lifestyle патики ве поддржуваат при секој нов чекор. Дизајнот на овие патики ги влече корените од патиките кои беа создадени во осумдесеттите, а новата технологија користена при изработката на оваа патика придонесува за удобност. Горниот дел на патиката е изработен од мрежести материјали и овозможува удобност и дишење. Дополнително, реконструираниот ѓон со своите дезени овозможува лепење на која било површина, а петицата на патиката е изработена од GEL™ технологија и обезбедува подобра поддршка. Спецификација: Машки lifestyle патики Лого на ASICS Врвки.
Подетално

GEL-QUANTUM LYTE™ II машките lifestyle патики ве поддржуваат при секој нов чекор. Дизајнот на овие патики ги влече корените од патиките кои беа создадени во осумдесеттите, а новата технологија користена при изработката на оваа патика придонесува за удобност. Горниот дел на патиката е изработен од мрежести материјали и овозможува удобност и дишење. Дополнително, реконструираниот ѓон со своите дезени овозможува лепење на која било површина, а петицата на патиката е изработена од GEL™ технологија и обезбедува подобра поддршка.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Лого на ASICS
 • Врвки

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош