Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ASICS Gel-Beyond 6
ASICS Gel-Beyond 6
ASICS Gel-Beyond 6
ASICS Gel-Beyond 6
ASICS Gel-Beyond 6
ASICS Gel-Beyond 6
Женски патики за тренинг
Код на производ:
(1072A052-405)
ASICS

ASICS Gel-Beyond 6

Претходна цена
7.390 ДЕН
Моментална цена
7.390 ДЕН
Цена со попуст
5.912 ДЕН
Заштеда: 1.478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 35.5 22.5
 • 5.5 36 22.75
 • 6 37 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 39 24.5
 • 8 39.5 25
 • 8.5 40 25.25
 • 9 40.5 25.5
 • 9.5 41.5 26
 • 10 42 26.5
 • 10.5 42.5 27
 • 11 43.5 27.5
 • 11.5 44 28
 • 12 44.5 28.5
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
ASICS GEL-BEYOND 6 се женски одбојкарски патики со врвен квалитет. Тие ви носат нова димензија на удобност и поддршка на затворените терени. Горниот дел на патиките е изработен од синтетичка кожа, што придонесува за издржливост и ги подобрува перформансите при тешки промени во насоката на движење. Мрежестите панели во предниот дел овозможуваат зголемена циркулација на воздухот и ладење на стапалата за време на играта. Во исто време, тие придонесуваат за стабилност. Технологијата Flytefoam со влошки на Propel создава посебна удобност и обезбедува подобрен чекор кој реагира за поголема експлозивност. Технологијата GEL во задниот дел на стапалото ги амортизира слетувањата и запирањата, додека технологијата Trusstic во средниот ѓон правилно ја следи флексибилноста на вашите движења. Засилете ја вашата игра во овие одбојкарски патики ASICS. Спецификација: Женски одбојкарски патики Горен дел – синтетичка кожа Гумен ѓон Flytefoam технологија ГЕЛ технологија.
Подетално

ASICS GEL-BEYOND 6 се женски одбојкарски патики со врвен квалитет. Тие ви носат нова димензија на удобност и поддршка на затворените терени. Горниот дел на патиките е изработен од синтетичка кожа, што придонесува за издржливост и ги подобрува перформансите при тешки промени во насоката на движење. Мрежестите панели во предниот дел овозможуваат зголемена циркулација на воздухот и ладење на стапалата за време на играта. Во исто време, тие придонесуваат за стабилност. Технологијата Flytefoam со влошки на Propel создава посебна удобност и обезбедува подобрен чекор кој реагира за поголема експлозивност. Технологијата GEL во задниот дел на стапалото ги амортизира слетувањата и запирањата, додека технологијата Trusstic во средниот ѓон правилно ја следи флексибилноста на вашите движења. Засилете ја вашата игра во овие одбојкарски патики ASICS.
Спецификација:

 • Женски одбојкарски патики
 • Горен дел – синтетичка кожа
 • Гумен ѓон
 • Flytefoam технологија
 • ГЕЛ технологија

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики 1072A056-406
  3.752 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.690 ДЕН
  Помош