Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas x Disney Adilette Comfort Moana
adidas x Disney Adilette Comfort Moana
adidas x Disney Adilette Comfort Moana
adidas x Disney Adilette Comfort Moana
adidas x Disney Adilette Comfort Moana
adidas x Disney Adilette Comfort Moana
adidas x Disney Adilette Comfort Moana
adidas x Disney Adilette Comfort Moana
adidas x Disney Adilette Comfort Moana
adidas x Disney Adilette Comfort Moana
Детски папучи
Код на производ:
(HP7757)
adidas

adidas x Disney Adilette Comfort Moana

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална цена
2.488 ДЕН
Моментална цена
2.488 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 3
 • 4 36 23
 • 5 37 24
 • 6 38 25
 • 7 7
 • 8 8
 • 9 9
 • 10 10
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Донесете малку повеќе забава во летниот ден на вашите малечки со детските папучи adidas x Disney Adilette Comfort Moana. Моделот е украсен со графика на Дизни за да ги израдува вашите принцези со нивната хероина. Водните активности не завршуваат кога ќе го напуштат морето или базенот. Материјалот за брзо сушење на моделот е погоден за носење на плажа, после туширање или додека одите да го набавите омилениот сладолед. Шарата е така обликувана за да не недостасува удобност каде и да одат. Горниот дел има најмалку 50% рециклирана содржина, така што методот на производство е само едно од решенијата за намалување на пластичниот отпад. Спецификација: Папучи за девојчиња Обликувано газиште.
Подетално

Донесете малку повеќе забава во летниот ден на вашите малечки со детските папучи adidas x Disney Adilette Comfort Moana. Моделот е украсен со графика на Дизни за да ги израдува вашите принцези со нивната хероина. Водните активности не завршуваат кога ќе го напуштат морето или базенот. Материјалот за брзо сушење на моделот е погоден за носење на плажа, после туширање или додека одите да го набавите омилениот сладолед. Шарата е така обликувана за да не недостасува удобност каде и да одат. Горниот дел има најмалку 50% рециклирана содржина, така што методот на производство е само едно од решенијата за намалување на пластичниот отпад. Спецификација:

 • Папучи за девојчиња
 • Обликувано газиште

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Папучи
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош