Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas x Disney Adilette Comfort Spiderman
adidas x Disney Adilette Comfort Spiderman
adidas x Disney Adilette Comfort Spiderman
adidas x Disney Adilette Comfort Spiderman
adidas x Disney Adilette Comfort Spiderman
adidas x Disney Adilette Comfort Spiderman
adidas x Disney Adilette Comfort Spiderman
adidas x Disney Adilette Comfort Spiderman
adidas x Disney Adilette Comfort Spiderman
adidas x Disney Adilette Comfort Spiderman
Детски папучи
Код на производ:
(HP7758)
adidas

adidas x Disney Adilette Comfort Spiderman

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална цена
2.488 ДЕН
Моментална цена
2.488 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 3
 • 4 36 23
 • 5 37 24
 • 6 38 25
 • 7 7
 • 8 8
 • 9 9
 • 10 10
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Донесете малку повеќе забава во летниот ден на вашите малечки со детските папучи за момчиња adidas x Disney Adilette Comfort Spiderman. Моделиран според најпопуларните папучи за возрасни, овој детски модел е преполн со графика на Спајдермен на Марвел. Водните активности не завршуваат кога ќе го напуштат морето или базенот. Материјалот за брзо сушење на моделот е погоден за носење на плажа, после туширање или додека одите да го набавите омилениот сладолед. Контурното подножје поддржува растечки стапала. Горниот дел има најмалку 50% рециклирана содржина, така што методот на производство е само едно од решенијата за намалување на пластичниот отпад. Спецификација: Папучи за момчиња Обликувано газиште Синтетички ѓон.
Подетално

Донесете малку повеќе забава во летниот ден на вашите малечки со детските папучи за момчиња adidas x Disney Adilette Comfort Spiderman. Моделиран според најпопуларните папучи за возрасни, овој детски модел е преполн со графика на Спајдермен на Марвел. Водните активности не завршуваат кога ќе го напуштат морето или базенот. Материјалот за брзо сушење на моделот е погоден за носење на плажа, после туширање или додека одите да го набавите омилениот сладолед. Контурното подножје поддржува растечки стапала. Горниот дел има најмалку 50% рециклирана содржина, така што методот на производство е само едно од решенијата за намалување на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Папучи за момчиња
 • Обликувано газиште
 • Синтетички ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Папучи
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош