Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ASICS Trabuco 11
ASICS Trabuco 11
ASICS Trabuco 11
ASICS Trabuco 11
ASICS Trabuco 11
ASICS Trabuco 11
ASICS Trabuco 11
ASICS Trabuco 11
ASICS Trabuco 11
ASICS Trabuco 11
Женски патики за трчање
Код на производ:
(1012B424-700)
ASICS

ASICS Trabuco 11

Претходна цена
9.890 ДЕН
Моментална цена
9.890 ДЕН
Цена со попуст
7.912 ДЕН
Заштеда: 1.978 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 35.5 22.5
 • 5.5 36 22.75
 • 6 37 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 39 24.5
 • 8 39.5 25
 • 8.5 40 25.25
 • 9 40.5 25.5
 • 9.5 41.5 26
 • 10 42 26.5
 • 10.5 42.5 27
 • 11 43.5 27.5
 • 11.5 44 28
 • 12 44.5 28.5
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Патиките за трчање GEL-TRABUCO® 11 нудат стабилност со намалена тежина и подобро држење без оглед на површината. Овие патики за тренинг се изработени од материјали кои обезбедуваат чувство на удобност и безбедност при трчање. Во комбинација со технологијата GEL™ што го сочинува ѓонот на патиката, овие подобрувања помагаат да се создаде чувство на мекост и удобност за време на тренингот, амортизирајќи го влијанието на контактот со земјата. Дополнително, ѓонот на патиката е изработен од технологија која овозможува подобро држење без разлика на површината. Горниот дел е изработен од мрежест материјал кој овозможува дишење и чувство на свежо чувство, додека конструкцијата на јазикот обезбедува подобра флексибилност и се протега околу глуждот давајќи чувство на удобност и стабилност. Покрај тоа, ѓонот обезбедува зафат без оглед на површината, рефлектирачките детали ја зголемуваат видливоста во темница. Спецификација: Женски патики за трчање Врвки.
Подетално

Патиките за трчање GEL-TRABUCO® 11 нудат стабилност со намалена тежина и подобро држење без оглед на површината. Овие патики за тренинг се изработени од материјали кои обезбедуваат чувство на удобност и безбедност при трчање. Во комбинација со технологијата GEL™ што го сочинува ѓонот на патиката, овие подобрувања помагаат да се создаде чувство на мекост и удобност за време на тренингот, амортизирајќи го влијанието на контактот со земјата. Дополнително, ѓонот на патиката е изработен од технологија која овозможува подобро држење без разлика на површината. Горниот дел е изработен од мрежест материјал кој овозможува дишење и чувство на свежо чувство, додека конструкцијата на јазикот обезбедува подобра флексибилност и се протега околу глуждот давајќи чувство на удобност и стабилност. Покрај тоа, ѓонот обезбедува зафат без оглед на површината, рефлектирачките детали ја зголемуваат видливоста во темница.
Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Врвки

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош