Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas TERREX AGRAVIC FLOW 2
adidas TERREX AGRAVIC FLOW 2
adidas TERREX AGRAVIC FLOW 2
adidas TERREX AGRAVIC FLOW 2
adidas TERREX AGRAVIC FLOW 2
adidas TERREX AGRAVIC FLOW 2
adidas TERREX AGRAVIC FLOW 2
adidas TERREX AGRAVIC FLOW 2
adidas TERREX AGRAVIC FLOW 2
adidas TERREX AGRAVIC FLOW 2
Женски патики за трчање
Код на производ:
(HR1141)
adidas

adidas TERREX AGRAVIC FLOW 2

Претходна цена
9.388 ДЕН
Моментална цена
9.388 ДЕН
Цена со попуст
7.510 ДЕН
Заштеда: 1.878 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35 1/2 21.5
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 48 29.7
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Terrex Agravic Flow се женски патики за трчање, подеднакво добри за карпести и шумски патеки. Производот доаѓа од производната линија на adidas End Plastic Waste, која е направена од рециклирани материјали. Лесниот, мрежест горен дел го одржува соодветното ниво на дишење, додека средниот ѓон е направен од ултра лесна, високо впивачка Lightstrike EVA пена и промовира брзина и агилност на груб терен. Рамните врвки ги елиминираат точките на притисок од страната, обезбедувајќи добро вклопување и удобност. Ѓонот е изработен од екстремно издржлива гума Continental™, која, благодарение на своите својства, обезбедува одлично држење и на влажни и на суви површини. Нејзината шарка со специјални жлебови дополнително ја подобрува стабилноста и влечната сила на различни површини. Спецификација: Женски патики за трчање Плиток профил Рамни врвки Одделен јазик Lightstrike EVA пена во средниот ѓон Continental™ гумен ѓон.
Подетално

adidas Terrex Agravic Flow се женски патики за трчање, подеднакво добри за карпести и шумски патеки. Производот доаѓа од производната линија на adidas End Plastic Waste, која е направена од рециклирани материјали. Лесниот, мрежест горен дел го одржува соодветното ниво на дишење, додека средниот ѓон е направен од ултра лесна, високо впивачка Lightstrike EVA пена и промовира брзина и агилност на груб терен. Рамните врвки ги елиминираат точките на притисок од страната, обезбедувајќи добро вклопување и удобност. Ѓонот е изработен од екстремно издржлива гума Continental™, која, благодарение на своите својства, обезбедува одлично држење и на влажни и на суви површини. Нејзината шарка со специјални жлебови дополнително ја подобрува стабилноста и влечната сила на различни површини.
Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Плиток профил
 • Рамни врвки
 • Одделен јазик
 • Lightstrike EVA пена во средниот ѓон
 • Continental™ гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош