Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas PREDATOR ACCURACY.3 TURF
adidas PREDATOR ACCURACY.3 TURF
adidas PREDATOR ACCURACY.3 TURF
adidas PREDATOR ACCURACY.3 TURF
adidas PREDATOR ACCURACY.3 TURF
adidas PREDATOR ACCURACY.3 TURF
adidas PREDATOR ACCURACY.3 TURF
adidas PREDATOR ACCURACY.3 TURF
adidas PREDATOR ACCURACY.3 TURF
adidas PREDATOR ACCURACY.3 TURF
Патики за фудбал за возрасни
Код на производ:
(GW4637)
adidas

adidas PREDATOR ACCURACY.3 TURF

Претходна цена
5.988 ДЕН
Моментална цена
5.988 ДЕН
Цена со попуст
4.790 ДЕН
Заштеда: 1.198 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 27
 • 9 43 1/3 27.5
 • 9- 44 28
 • 10 44 2/3 28.5
 • 10- 45 1/3 29
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 48 31
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Погодете ја целта со релјефните патики аdidas PREDATOR ACURACY.3 TURF, кои делумно се направени од рециклирани материјали. Контрола + точност = доверба. Кога целта ви е на повидок, цели совршено со тренерите за аdidas PREDATOR ACCURACY. Тие имаат текстилен горен дел со текстура со висока дефиниција во зоната на удар. Оваа мешавина од релјефни елементи и подигнат отпечаток е тука за да ви помогне секое додавање и удар да го направите суперпрецизно. Одоздола има жлеб гумен надворешен ѓон што ве прави лидер и шеф на теренот со вештачка трева. Горниот дел од овие патики содржи најмалку 50% рециклирани материјали. Овој производ претставува само едно од нашите решенија за намалување на пластичниот отпад. Спецификација: Фудбалски патики за возрасни Наменет за играње на фудбалски терени со вештачка трева Врвки Текстилен горен дел 3D текстура за мек допир Ѓон за терени со вештачка трева Горниот дел содржи минимум 50% рециклирана содржина.
Подетално

Погодете ја целта со релјефните патики аdidas PREDATOR ACURACY.3 TURF, кои делумно се направени од рециклирани материјали. Контрола + точност = доверба. Кога целта ви е на повидок, цели совршено со тренерите за аdidas PREDATOR ACCURACY. Тие имаат текстилен горен дел со текстура со висока дефиниција во зоната на удар. Оваа мешавина од релјефни елементи и подигнат отпечаток е тука за да ви помогне секое додавање и удар да го направите суперпрецизно. Одоздола има жлеб гумен надворешен ѓон што ве прави лидер и шеф на теренот со вештачка трева. Горниот дел од овие патики содржи најмалку 50% рециклирани материјали. Овој производ претставува само едно од нашите решенија за намалување на пластичниот отпад. Спецификација:

 • Фудбалски патики за возрасни
 • Наменет за играње на фудбалски терени со вештачка трева
 • Врвки
 • Текстилен горен дел
 • 3D текстура за мек допир
 • Ѓон за терени со вештачка трева
 • Горниот дел содржи минимум 50% рециклирана содржина

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош