Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ASICS Gel-Kayano 29
ASICS Gel-Kayano 29
ASICS Gel-Kayano 29
ASICS Gel-Kayano 29
ASICS Gel-Kayano 29
ASICS Gel-Kayano 29
ASICS Gel-Kayano 29
ASICS Gel-Kayano 29
ASICS Gel-Kayano 29
ASICS Gel-Kayano 29
Женски патики за трчање
Код на производ:
(1012B272-402)
ASICS

ASICS Gel-Kayano 29

Претходна цена
12.290 ДЕН
Моментална цена
12.290 ДЕН
Цена со попуст
9.832 ДЕН
Заштеда: 2.458 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 35.5 22.5
 • 5.5 36 22.75
 • 6 37 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 39 24.5
 • 8 39.5 25
 • 8.5 40 25.25
 • 9 40.5 25.5
 • 9.5 41.5 26
 • 10 42 26.5
 • 10.5 42.5 27
 • 11 43.5 27.5
 • 11.5 44 28
 • 12 44.5 28.5
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
ASICS GEL-KAYANO 29 се женски патики за трчање со врвен квалитет, дизајнирани да одговорат на сите предизвици на патеката. Покрај стабилноста при трчање, тие даваат и чувство на подобра реакција под нозете. Од удобност до функционалност, постојат сите услови за уживање во трчање и натпреварување со стоперката. Со профилот на ниска потпетица, овие патики удобно го држат вашето стапало така што обезбедуваат напредна потпора за задниот дел. FF BLAST™ PLUS перничето во средниот ѓон ги прави патиките лесни, обезбедува совршено амортизирање и во исто време создава помек допир. Карактеристиката за стабилност LITETRUSS™ е поставена на внатрешниот агол на средниот ѓон. Дизајниран е да ви помогне да го спречите вашето стапало да се тркала премногу навнатре додека одите или трчате. Патиките се со плиток профил со класични врвки. Доколку сакате максимална поддршка при трчање, овие ASICS патики се вашиот идеален избор. Спецификација: Женски патики за трчање Класично врвкање Плиток профил Функција за стабилност LETETRUSS™ FF BLAST™ PLUS подлога Гумен ѓон.
Подетално

ASICS GEL-KAYANO 29 се женски патики за трчање со врвен квалитет, дизајнирани да одговорат на сите предизвици на патеката. Покрај стабилноста при трчање, тие даваат и чувство на подобра реакција под нозете. Од удобност до функционалност, постојат сите услови за уживање во трчање и натпреварување со стоперката. Со профилот на ниска потпетица, овие патики удобно го држат вашето стапало така што обезбедуваат напредна потпора за задниот дел. FF BLAST™ PLUS перничето во средниот ѓон ги прави патиките лесни, обезбедува совршено амортизирање и во исто време создава помек допир. Карактеристиката за стабилност LITETRUSS™ е поставена на внатрешниот агол на средниот ѓон. Дизајниран е да ви помогне да го спречите вашето стапало да се тркала премногу навнатре додека одите или трчате. Патиките се со плиток профил со класични врвки. Доколку сакате максимална поддршка при трчање, овие ASICS патики се вашиот идеален избор.
Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Класично врвкање
 • Плиток профил
 • Функција за стабилност LETETRUSS™
 • FF BLAST™ PLUS подлога
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош