Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Stabil Next Gen
adidas Stabil Next Gen
adidas Stabil Next Gen
adidas Stabil Next Gen
adidas Stabil Next Gen
adidas Stabil Next Gen
adidas Stabil Next Gen
adidas Stabil Next Gen
adidas Stabil Next Gen
adidas Stabil Next Gen
Код на производ:
(HR1343)
adidas

adidas Stabil Next Gen

Претходна цена
9.988 ДЕН
Моментална цена
9.988 ДЕН
Цена со попуст
7.990 ДЕН
Заштеда: 1.998 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Секојдневните машки патики на adidas Stabil Next Gen се дизајнирани да доминираат со самодоверба во спортската сала. Како што сугерира името, овие патики се познати по нивната стабилност. Лесни и стилски, нивниот плетен горен дел има засилени странични ѕидови за да се обезбеди поддршка за странично движење. Дури и нивниот среден ѓон BOOST што ја враќа енергијата е врамен во EVA за максимална стабилност и одлично амортизирање. Производот е создаден делумно од рециклиран материјал како дел од мисијата на adidas да го намали производството на пластичен отпад. Гумениот ѓон има заоблени рабови за поприродно движење. Спецификација: Машки патики за игра во затворен простор BOOST среден ѓон Плетен горен дел Primeblue, висококвалитетни рециклирани материјали Гумен ѓон.
Подетално

Секојдневните машки патики на adidas Stabil Next Gen се дизајнирани да доминираат со самодоверба во спортската сала. Како што сугерира името, овие патики се познати по нивната стабилност. Лесни и стилски, нивниот плетен горен дел има засилени странични ѕидови за да се обезбеди поддршка за странично движење. Дури и нивниот среден ѓон BOOST што ја враќа енергијата е врамен во EVA за максимална стабилност и одлично амортизирање. Производот е создаден делумно од рециклиран материјал како дел од мисијата на adidas да го намали производството на пластичен отпад. Гумениот ѓон има заоблени рабови за поприродно движење. Спецификација:

 • Машки патики за игра во затворен простор
 • BOOST среден ѓон
 • Плетен горен дел
 • Primeblue, висококвалитетни рециклирани материјали
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Indoor
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош