Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Wildhorse 8
NIKE Wildhorse 8
NIKE Wildhorse 8
NIKE Wildhorse 8
NIKE Wildhorse 8
NIKE Wildhorse 8
NIKE Wildhorse 8
NIKE Wildhorse 8
Машки патики за трчање
Код на производ:
(DR2686-001)
NIKE

NIKE Wildhorse 8

Претходна цена
9.190 ДЕН
Моментална цена
9.190 ДЕН
Цена со попуст
7.352 ДЕН
Заштеда: 1.838 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Одете по патеката до врвот и соочете се со злобни промени, подеми и падови, карпести гребени и сè што е помеѓу во машките патики за трчање Nike Wildhorse 8. Со многу цврсто влечење, помек одговор и сигурно задржување за да ви помогне да останете исправени, овие чевли се направени за тешки патеки, оние со бескрајни километри и нерамен терен што е премногу примамливо да се помине. Технологијата Nike React е лесна, издржлива пена која обезбедува непречено и одговорно движење. Седлото на средното стапало помага да се задржи вашето стапало фиксирано и безбедно за странично движење, за да можете да ја удирате патеката со сигурност. Комбинацијата од гума со висока абразија и гума од миттон во надворешниот ѓон обезбедува подобрено држење при искачување и спуштање за да останете поврзани со патеката. Современите материјали во горниот дел нудат структурирано, воздушно и лесно чувство кое обезбедува подобрена вентилација. Спецификација: Плиток профил Врвки Технологија Nike React Горен дел кој дише Гумен ѓон.
Подетално

Одете по патеката до врвот и соочете се со злобни промени, подеми и падови, карпести гребени и сè што е помеѓу во машките патики за трчање Nike Wildhorse 8. Со многу цврсто влечење, помек одговор и сигурно задржување за да ви помогне да останете исправени, овие чевли се направени за тешки патеки, оние со бескрајни километри и нерамен терен што е премногу примамливо да се помине. Технологијата Nike React е лесна, издржлива пена која обезбедува непречено и одговорно движење. Седлото на средното стапало помага да се задржи вашето стапало фиксирано и безбедно за странично движење, за да можете да ја удирате патеката со сигурност. Комбинацијата од гума со висока абразија и гума од миттон во надворешниот ѓон обезбедува подобрено држење при искачување и спуштање за да останете поврзани со патеката. Современите материјали во горниот дел нудат структурирано, воздушно и лесно чувство кое обезбедува подобрена вентилација.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Технологија Nike React
 • Горен дел кој дише
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош