Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ASICS Novablast 3
ASICS Novablast 3
ASICS Novablast 3
ASICS Novablast 3
ASICS Novablast 3
ASICS Novablast 3
ASICS Novablast 3
ASICS Novablast 3
ASICS Novablast 3
ASICS Novablast 3
Машки патики за трчање
Код на производ:
(1011B591-001)
ASICS

ASICS Novablast 3

Претходна цена
9.290 ДЕН
Моментална цена
9.290 ДЕН
Цена со попуст
7.432 ДЕН
Заштеда: 1.858 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 15
 • 5.5 38 24
 • 6 39 24.5
 • 6.5 39.5 25
 • 7 40 25.5
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41.5 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43.5 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 28.5
 • 11.5 46 29
 • 12 46.5 29.5
 • 12.5 47 30
 • 13 13
 • 13.5 13.5
 • 14 14
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Патиките за трчање NOVABLAST™ 3 LE имаат јасна мисија: да бидат удобни и лесни, а на вас е да го дадете најдоброто од себе. Оваа патика за тренинг е изработена од материјали кои обезбедуваат чувство на удобност и безбедност при трчање. Горниот дел е изработен од мрежести материјали кои удобно го обвиткуваат стапалото обезбедувајќи дишење и свежо чувство, додека конструкцијата на јазикот обезбедува подобра флексибилност и се протега околу зглобот на глуждот давајќи чувство на удобност и стабилност. Дополнително, ѓонот обезбедува зафат без оглед на површината, технологијата AHAR™ што се користи од надворешната страна на патиката обезбедува отпор и издржливост, а рефлектирачките детали ја зголемуваат видливоста во темница. Спецификација: Машки патики за трчање Врвки.
Подетално

Патиките за трчање NOVABLAST™ 3 LE имаат јасна мисија: да бидат удобни и лесни, а на вас е да го дадете најдоброто од себе. Оваа патика за тренинг е изработена од материјали кои обезбедуваат чувство на удобност и безбедност при трчање. Горниот дел е изработен од мрежести материјали кои удобно го обвиткуваат стапалото обезбедувајќи дишење и свежо чувство, додека конструкцијата на јазикот обезбедува подобра флексибилност и се протега околу зглобот на глуждот давајќи чувство на удобност и стабилност. Дополнително, ѓонот обезбедува зафат без оглед на површината, технологијата AHAR™ што се користи од надворешната страна на патиката обезбедува отпор и издржливост, а рефлектирачките детали ја зголемуваат видливоста во темница.
Спецификација:

 • Машки патики за трчање
 • Врвки

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики 1011B338-600
  4.472 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.590 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики 1011B485-001
  3.512 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.390 ДЕН
  Помош