Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ASICS Pulse 14
ASICS Pulse 14
ASICS Pulse 14
ASICS Pulse 14
ASICS Pulse 14
ASICS Pulse 14
ASICS Pulse 14
ASICS Pulse 14
Машки патики за трчање
Код на производ:
(1011B491-004)
ASICS

ASICS Pulse 14

Претходна цена
6.790 ДЕН
Моментална цена
6.790 ДЕН
Цена со попуст
5.432 ДЕН
Заштеда: 1.358 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 15
 • 5.5 38 24
 • 6 39 24.5
 • 6.5 39.5 25
 • 7 40 25.5
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41.5 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43.5 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 28.5
 • 11.5 46 29
 • 12 46.5 29.5
 • 12.5 47 30
 • 13 13
 • 13.5 13.5
 • 14 14
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
GEL-PULSE® 14 патиките се вашиот најдобар партнер кој секогаш ќе биде со вас за време на тренингот, без разлика дали вежбате во теретана или трчате на патеката. Горниот дел на патиката е изработен од мрежест материјал кој обезбедува дишење и дава чувство на свежина. Централниот дел е изработен од технологија AMPLIFOAM™, која носи удобност и висина на патиката. Во комбинација со технологијата GEL™ што ја сочинува петицата на патиката, овие подобрувања помагаат да се создаде чувство на мекост и удобност за време на тренингот, амортизирајќи го влијанието при контакт со земја. Дополнително, ѓонот на патиката е направен од технологија која обезбедува подобро држење без разлика на површината. Горниот дел е изработен од мрежест материјал кој дава дишење и дава чувство на свежина, а технологијата AHARPLUS™ обезбедува отпорност од надворешни влијанија и издржливост на патиката. Спецификација: Машки патики за тренинг Врвки.
Подетално

GEL-PULSE® 14 патиките се вашиот најдобар партнер кој секогаш ќе биде со вас за време на тренингот, без разлика дали вежбате во теретана или трчате на патеката. Горниот дел на патиката е изработен од мрежест материјал кој обезбедува дишење и дава чувство на свежина. Централниот дел е изработен од технологија AMPLIFOAM™, која носи удобност и висина на патиката. Во комбинација со технологијата GEL™ што ја сочинува петицата на патиката, овие подобрувања помагаат да се создаде чувство на мекост и удобност за време на тренингот, амортизирајќи го влијанието при контакт со земја. Дополнително, ѓонот на патиката е направен од технологија која обезбедува подобро држење без разлика на површината. Горниот дел е изработен од мрежест материјал кој дава дишење и дава чувство на свежина, а технологијата AHARPLUS™ обезбедува отпорност од надворешни влијанија и издржливост на патиката.
Спецификација:

 • Машки патики за тренинг
 • Врвки

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики 1011B338-600
  4.472 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.590 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики 1011B485-001
  3.512 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.390 ДЕН
  Помош