Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas TERREX AGRAVIC FLOW 2
adidas TERREX AGRAVIC FLOW 2
adidas TERREX AGRAVIC FLOW 2
adidas TERREX AGRAVIC FLOW 2
adidas TERREX AGRAVIC FLOW 2
adidas TERREX AGRAVIC FLOW 2
adidas TERREX AGRAVIC FLOW 2
adidas TERREX AGRAVIC FLOW 2
adidas TERREX AGRAVIC FLOW 2
adidas TERREX AGRAVIC FLOW 2
Машки патики за трчање
Код на производ:
(HR1110)
adidas

adidas TERREX AGRAVIC FLOW 2

Претходна цена
11.288 ДЕН
Моментална цена
11.288 ДЕН
Цена со попуст
9.030 ДЕН
Заштеда: 2.258 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Уживајте во суви стапала и супер лесно чувство додека се движите од патот до патеката и назад во машките патики за трчање adidas Terrex Agravic Flow. Модерни и функционални патики за сите љубители на природата и трчањето на патеки. Ќе се докажат и на карпести падини и на шумски патеки. Лесниот среден ѓон Lightstrike обезбедува одлична реакција, поттикнувајќи ја брзината и агилноста на груб терен. Посебен јазик обезбедува персонализирано вклопување. Сигурното држење на влажна и сува земја е обезбедено од гумениот ѓон. Горниот дел содржи најмалку 50% рециклирана содржина, како дел од амбицијата да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Машки патики за трчање Плиток профил Врвки Одделен јазик Lightstrike среден ѓон Гумен ѓон.
Подетално

Уживајте во суви стапала и супер лесно чувство додека се движите од патот до патеката и назад во машките патики за трчање adidas Terrex Agravic Flow. Модерни и функционални патики за сите љубители на природата и трчањето на патеки. Ќе се докажат и на карпести падини и на шумски патеки. Лесниот среден ѓон Lightstrike обезбедува одлична реакција, поттикнувајќи ја брзината и агилноста на груб терен. Посебен јазик обезбедува персонализирано вклопување. Сигурното држење на влажна и сува земја е обезбедено од гумениот ѓон. Горниот дел содржи најмалку 50% рециклирана содржина, како дел од амбицијата да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација:

 • Машки патики за трчање
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Одделен јазик
 • Lightstrike среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HP7612
  7.430 ДЕН
  Заштеда 20%
  9.288 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GV9137
  8.470 ДЕН
  Заштеда 20%
  10.588 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HP7672
  10.950 ДЕН
  Заштеда 20%
  13.688 ДЕН
  Помош