Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas BREAKNET 2.0
adidas BREAKNET 2.0
adidas BREAKNET 2.0
adidas BREAKNET 2.0
adidas BREAKNET 2.0
adidas BREAKNET 2.0
adidas BREAKNET 2.0
adidas BREAKNET 2.0
adidas BREAKNET 2.0
adidas BREAKNET 2.0
Машки патики за тенис
Код на производ:
(HP9426)
adidas

adidas BREAKNET 2.0

Претходна цена
3.788 ДЕН
Моментална цена
3.788 ДЕН
Цена со попуст
3.030 ДЕН
Заштеда: 758 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas BREAKNET 2.0 се машки lifestyle патики кои зрачат со класична и спортска едноставност. Тие се инспирирани од класичните тениски патики, но ќе ги свртат главите каде и да ги носите. Чистите и едноставни линии и суптилните бои носат стил кој е погоден за секоја пригода. Можат да се комбинираат со шорцеви, панталони или тренерки. Горниот дел е изработен од издржлива синтетичка кожа која дава целосна поддршка на стапалото. Препознатливи се трите аdidas пруги на ѓонот и нагласуваат дека сте дел од позната спортска приказна. Направени од низа рециклирани материјали, тие претставуваат едно од решенијата на adidas за ставање крај на пластичниот отпад. Спецификација: Машки lifestyle патики Плиток профил Врвки Горен дел од синтетичка кожа Текстилен ентериер Гумен ѓон.
Подетално

adidas BREAKNET 2.0 се машки lifestyle патики кои зрачат со класична и спортска едноставност. Тие се инспирирани од класичните тениски патики, но ќе ги свртат главите каде и да ги носите. Чистите и едноставни линии и суптилните бои носат стил кој е погоден за секоја пригода. Можат да се комбинираат со шорцеви, панталони или тренерки. Горниот дел е изработен од издржлива синтетичка кожа која дава целосна поддршка на стапалото. Препознатливи се трите аdidas пруги на ѓонот и нагласуваат дека сте дел од позната спортска приказна. Направени од низа рециклирани материјали, тие претставуваат едно од решенијата на adidas за ставање крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од синтетичка кожа
 • Текстилен ентериер
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Тенис
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики HQ8809
  3.510 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.388 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики HQ8478
  3.510 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.388 ДЕН
  Помош