Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ASICS Venture 9
ASICS Venture 9
ASICS Venture 9
ASICS Venture 9
ASICS Venture 9
ASICS Venture 9
ASICS Venture 9
ASICS Venture 9
ASICS Venture 9
ASICS Venture 9
Машки патики за трчање
Код на производ:
(1011B486-003)
ASICS

ASICS Venture 9

Претходна цена
4.990 ДЕН
Моментална цена
4.990 ДЕН
Цена со попуст
3.992 ДЕН
Заштеда: 998 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 15
 • 5.5 38 24
 • 6 39 24.5
 • 6.5 39.5 25
 • 7 40 25.5
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41.5 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43.5 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 28.5
 • 11.5 46 29
 • 12 46.5 29.5
 • 12.5 47 30
 • 13 13
 • 13.5 13.5
 • 14 14
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Патиките за трчање GEL-VENTURE™ 9 се вашиот најдобар партнер, без разлика дали трчате по градските улици или патеки надвор од градот. Овие патики се модифицирани за да обезбедат подобра стабилност и удобност при трчање, без оглед на патеката по која се наоѓате. Централниот дел е изработен од технологија AMPLIFOAM™, која носи удобност и висина на патиката. Во комбинација со технологијата GEL™ што го сочинува ѓонот на патиката, овие подобрувања помагаат да се создаде чувство на мекост и удобност за време на тренингот, амортизирајќи го влијанието на контактот со земјата. Дополнително, ѓонот на патиката е изработен од технологија која овозможува подобро држење без разлика на површината. Горниот дел е изработен од мрежест материјал кој обезбедува дишење и дава чувство на свежина. Спецификација: Машки патики за трчање Врвки.
Подетално

Патиките за трчање GEL-VENTURE™ 9 се вашиот најдобар партнер, без разлика дали трчате по градските улици или патеки надвор од градот. Овие патики се модифицирани за да обезбедат подобра стабилност и удобност при трчање, без оглед на патеката по која се наоѓате. Централниот дел е изработен од технологија AMPLIFOAM™, која носи удобност и висина на патиката. Во комбинација со технологијата GEL™ што го сочинува ѓонот на патиката, овие подобрувања помагаат да се создаде чувство на мекост и удобност за време на тренингот, амортизирајќи го влијанието на контактот со земјата. Дополнително, ѓонот на патиката е изработен од технологија која овозможува подобро држење без разлика на површината. Горниот дел е изработен од мрежест материјал кој обезбедува дишење и дава чувство на свежина.
Спецификација:

 • Машки патики за трчање
 • Врвки

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики 1011B338-600
  4.472 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.590 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики 1011B485-001
  3.512 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.390 ДЕН
  Помош